02 серпня 2017
Гліб Бялий увійшов до Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

Гліб Бялий, партнер, керівник практики міжнародного торгового та митного права ЄПАП Україна, увійшов до складу Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України у якості представника Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України». Склад Громадської ради було затверджено 26 липня 2017 року під час Установчих зборів.

Гліб Бялий має досвід участі у численних розслідуваннях у США, ЄС, Канаді, Євразійському економічному союзі та Україні. Він також визнаний одним з найкращих юристів України у сфері міжнародного торгового та митного права за версією міжнародного довідника Who’s Who Legal та дослідження «Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients».

Громадська рада при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації Міністерством економічного розвитку і торгівлі України державної політики у відповідних сферах його діяльності.

вернуться в Новости