02 березня 2015
Global Arbitration Review рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна у сфері міжнародного арбітражу

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна знову увійшло до сотні найкращих юридичних фірм у сфері міжнародного арбітражу провідного світового видання Global Arbitration Review (GAR 100). Бюро залишається єдиною юридичною фірмою з СНД у списку GAR 100.

Цього року GAR 100 відзначає керуючого партнера ЄПАП Україна Сергія Свирибу за вміння «обирати правильну та чітку стратегію». Довідник також рекомендує партнерів Дмитра Дякіна, Маркіяна Ключковського, Євгена Ращевського, «видатного» Сергія Ковальова, Робіна Уіттерінга - «баррістора та солісітора, кваліфікованого з англійського права», керуючого партнера мінського офіса Бюро Дениса Туровця. Крім того, довідник відзначає керуючого партнера Бюро Іллю Нікіфорова як «єдиного  юриста з Росії та СНД, який був обраний віце-головою ICC Commission on Arbitration and ADR». Голова Комітету партнерів Бюро Дмитро Афанасьєв відзначений за налагоджені бізнес-контакти. Видання окремо відзначає юриста Олександра Волкова, допущеного до юридичної практики в штаті Нью-Йорк; та старшого юриста Ольгу Вишневську, яка успішно завершила навчання за програмою «Вирішення міжнародних спорів» у Женеві, та отримала ступінь магістра права, й пройшла піврічне стажування в женевському офісі фірми Sidley Austin.

Серед завершених проектів GAR 100 згадує участь Бюро «у програмі з надання юридичної допомоги pro bono членам офіційних делегацій збірних команд країн-учасниць Олімпійських ігор 2014 року в Сочі», в рамках якої юристи Бюро «супроводжували дві з чотирьох справ, розглянутих Палатою ad hoc при CAS в період проведення Зимових Олімпійських ігор в Сочі». Також згадується, що «Бюро виступило консультантом у справі про організацію договірних матчів футбольного клубу «Металіст», розглянутої в CAS». Крім того, Бюро успішно представляло інтереси України у двох справах ICSID, внаслідок чого були відхилені всі претензії до держави, компанії РУСАЛ одразу в трьох справах, пов'язаних зі спором з таджицьким виробником алюмінію; а також інтереси акціонерів найбільшого молдовського банку Agroinbank.

Клієнти відзначають «вражаючу кількість юристів» арбітражної практики та наявність мережі власних офісів, а також той факт, що Бюро «використовує інноваційний підхід у роботі, об'єднуючи локальний та міжнародний досвід для вирішення прецедентних спорів з тим, щоб забезпечити визнання рішень іноземних судів у своїй юрисдикції».

Крім того, клієнти цінують високий професійний рівень та блискучі навички юристів Бюро, згадуючи зокрема «вражаючі результати під час збору значної кількості доказів», «вміння вести понад 100 справ одночасно», а також «блискучі навички виступу в суді».

ЄПАП Україна є визнаним лідером у сфері міжнародного арбітражу, успішно представляючи інтереси урядів, а також найбільших національних та міжнародних компаній. Практика вирішення спорів Бюро рекомендована провідними міжнародними та локальними довідниками, включаючи Chambers, The Legal 500, Best Lawyers, Who's Who Legal, Best Lawyers, Ukrainian Law Firms та іншими.

вернуться в Новости