16 жовтня 2015
IFLR 1000 рекомендує ЄПАП Україна у сфері корпоративного та фінансового права

За результатами нещодавно опублікованого рейтингу IFLR1000 2016 ЄПАП Україна вкотре визнано серед кращих юридичних фірм України у сферах банківського та фінансового права, злиттів і поглинань/корпоративного права. Довідник підкреслює «значний досвід Бюро у сфері супроводу транскордонних угод», окремо відзначаючи партнерів Оксану Ільченко та Романа Степаненко в якості провідних експертів у відповідних галузях права.

Практика банківського та фінансового права в черговий раз підтвердила лідерство на ринку завдяки «супроводу численних проектів із залучення фінансування як на стороні кредиторів, так і на стороні позичальників». Команда практики під керівництвом партнера Романа Степаненко виступила радником BNP Paribas Fortis та Svensk Exportkredit щодо надання експортного фінансування ВАТ «Полтавський ГЗК», основного активу швейцарської залізорудної компанії Ferrexpo в Україні. IFLR1000 також підкреслює «активну роботу Бюро у сфері реструктуризації заборгованості». Серед найбільш значущих недавніх проектів – «консультування Credit Suisse і Morgan Stanley, лід-менеджерів угоди з обміну єврооблігацій Ferrexpo на суму 500 мільйонів доларів США».

Довідник високо оцінює практику злиттів і поглинань та корпоративного права Бюро за «надання консультацій з питань українського права в рамках найбільших транскордонних проектів, а також представлення інтересів іноземних стратегічних і приватних інвесторів в угодах з придбання та продажу локальних активів». Довідник рекомендує партнера Оксану Ільченко, згадуючи нещодавній досвід «консультування Dynea Chemicals Oy стосовно продажу 100% акцій дочірнього підприємства Dynea Ukraine німецькій компанії Mellifera Zehnte Beteiligungsgesellschaft mbH».

IFLR1000 – провідний міжнародний юридичний довідник у сферах фінансового та корпоративного права, який досліджує юридичні фірми та юристів. Дані рейтингу ґрунтуються на рекомендаціях корпоративних юристів, що працюють у провідних міжнародних фінансових установах і компаніях, а також рекомендаціях провідних юристів у різних галузях права. Вперше опубліковане у 1990 році, дослідження охоплює понад 120 юрисдикцій по всьому світу.

Ключові контакти

вернуться в Новости