14 жовтня 2011
IFLR 1000 рекомендує команду ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» одразу для чотирьох юрисдикцій СНД

Щойно вийшов довідник International Finance Law Review 1000 (IFLR 1000) 2012, що спеціалізується на аналізі міжнародного ринку юридичних послуг у сфері фінансового та корпоративного права, рекомендує об’єднану команду ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» для Росії, України, Білорусі та Казахстану. Примітним є те, що в Білорусії фірма виступає абсолютним лідером рейтингу. 

В Росії, ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв та партнери» рекомендоване одразу в двох категоріях – реструктуризація і банкрутство та злиття і поглинання. Довідник відмічає, що фірма «знаходиться на піку свого розвитку». «Минулий рік був для Бюро дійсно визначним, у тому числі у зв’язку з рішенням про злиття з Magisters, що призвело до створення найбільшої юридичної фірми в Росії та СНД».

На думку аналітиків та учасників ринку, фірма «добре відома» і «справді професійна у сфері M&A». Серед багатомільярдних проектів Бюро відзначена угода злиття  Danone та Юнімілк, яка охопила одразу декілька юрисдикцій СНД, включаючи Росію, Білорусь, Казахстан, Азербайджан та Україну. У результаті злиття була створена найбільша компанія на ринку молочних продуктів СНД з оборотом 2,4 млрд доларів США. Угода визнана «Угодою року» в рамках престижної премії IFLR Europe Awards 2011.

Довідник також відзначає експертизу Бюро у сфері корпоративного права та відмічає керівника практики Дмитра Степанова. Серед проектів Бюро довідник згадує реструктуризацію Газенергопробанку та ВАТ «Банк Росії» та консультування компанії EN+ у ході реструктуризації вугільної шахти в республіці Тува, а також з приводу процедури банкрутства, що передувала угоді з придбання шахти.

В Білорусі команда Бюро (раніше - Magisters) займає найвищий рядок рейтингу. Команда фірми в Білорусі під керівництвом партнерів Дениса Туровця та Анни Русецької сприймаються як «серйозні конкуренти на ринку», у тому числі «завдяки участі в багатьох знакових проектах». Серед знакових проектів – представлення інтересів банків-організаторів випуску цінних паперів (серед яких BNP Paribas, Deutsche Bank, The Royal Bank of Scotland та Сбербанк Росії) у дебютному випуску єврооблігацій Республіки Білорусь на суму 1 млрд. доларів США, а також консультування Євразійського банку розвитку у зв’язку з фінансуванням проекту будівництва гідроелектростанції вартістю 100 млн доларів США.

В Україні довідник рекомендує команду Бюро (раніше - Magisters) у сфері банківського та фінансового права, а також у сфері злиттів та поглинань. Учасники ринку та колеги відмічають активність фірми в сфері ринків капіталів і той факт, що фірма виступає дійсно «крупним гравцем на ринку СНД», а «професіоналізм її команди не піддається сумніву».

Серед проектів – консультування з приводу двох випусків облігацій зовнішнього державного запозичення України (спільними лід-менеджерами випуску виступили інвестиційні банки JP Morgan, Morgan Stanley та VTB Capital PLC). А також представлення інтересів групи компаній DCH в угоді з придбання 18,57 % акцій УкрСиббанку французької BNP Paribas Group.

Команда фірми (раніше - Magisters) також високо рекомендована для роботи в Казахстані. Фірма «продовжує завойовувати ринок Казахстану»,  консультуючи Impregilo, Todini, Salini та IL&FS Transportation Networks з найбільшого ДПП-проекту в регіоні вартістю 1,1 млрд євро (реконструкція траси Алмати-Хоргос протяжністю 301 км).

Ключові контакти

вернуться в Новости