26 жовтня 2012
IFLR 1000 рекомендує команду «Егоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» у 8 галузях права для трьох юрисдикцій СНД

 

Щойно опублікований довідник International Finance Law Review 1000 (IFLR 1000) 2013, який спеціалізується у галузях фінансового і корпоративного права, рекомендує об'єднану команду ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» для всіх юрисдикцій присутності фірми в СНД як «найбільшу юридичну фірму в регіоні».

У Росії ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» рекомендовано одразу в чотирьох галузях права, включаючи реструктуризацію та банкрутство, а також злиття і поглинання та корпоративне право. Крім того, цього року довідник відзначив роботу фірми в галузі банківського права та проектного фінансування як «фірму, що займає гарні позиції у банківському секторі, завдяки своєму досвіду в M & A угодах».

Серед багатомільярдних проектів Бюро IFLR називає «видатною» справу з рефінансування найбільшого російського автомобілебудівельного холдингу на суму 1,2 млрд доларів США, яку супроводжувала команда юристів бюро під керівництвом партнера Аркадія Красніхіна.

Крім того, довідник відзначає роботу юристів Бюро у консультуванні одного з найбільших банків в СНД щодо отримання синдикованої позики на суму 73 млн. доларів США. Над цим проектом працював партнер Кіріл Ратніков з командою.

Бюро також отримало визнання за роботу в галузі «фінансування проектів нерухомості як зі сторони позичальників, так і банків».

У Білорусі команда Бюро займає вищу сходинку рейтингу. Керуючий партнер білоруського офісу Бюро Денис Туровець отримав рекомендації з боку колег і клієнтів як «один з найсильніших юристів».

Один з клієнтів, який нещодавно працював з командою Бюро в одній зі справ, відзначає, що «юристи виконали роботу блискуче». «Завдяки чіткому уявленню про те, що відбувається в Білорусі з точки зору місцевих законів і тенденцій, консультації Бюро виявилися дуже корисними для нас». Клієнти також відзначають роботу Ігоря Одинця, старшого юриста мінського офісу.

Довідник відзначає, що фірма в Білорусі «продовжує успішно розвиватися, відіграючи значну роль у багатьох важливих справах» і «найактивніше роботу юристів видно в банківській і фінансовій практиці». Серед знакових проектів Бюро в Білорусі аналітики відзначили консультування Євразійського банку розвитку (ЄАБР) щодо структурування найбільшої фінансової угоди із залучення 1 млрд. доларів США в якості синдикованого кредиту державним підприємством «Білоруськалій»; консультування ЄАБР з питань надання кредитних ліній для вітчизняних виробників «БіелАЗ» і «Амкодор» на 100 млн. і 75 млн. доларів США відповідно.

В Україні довідник традиційно рекомендує команду Бюро в галузі банківського та фінансового права, а також у сфері злиттів і поглинань та корпоративного права.

Практику банківського та фінансового права в українському офісі Бюро очолює партнер Ольга Хорошилова, а керівником практики злиттів і поглинань та корпоративного права є партнер Оксана Ільченко.

Ключові контакти

вернуться в Новости