18 червня 2015
IFLR1000 2015 рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугинскій, Афанасьєв і партнери» Україна в галузі енергетики та інфраструктури

Міжнародний юридичний довідник IFLR1000 2015 рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери» Україна в галузі енергетики та інфраструктури, відзначаючи співкерівників практики, партнерів Маркіяна Ключковського та Романа Степаненко за «досвід супроводу проектів у сфері енергетики».

IFLR1000 підкреслює, що досвід ЄПАП Україна у сфері енергетики та природних ресурсів включає «супровід проектів із залучення фінансування галузевими компаніями, а також надання консультації з питань нормативного регулювання девелоперських проектів у сфері вітроенергетики та реверсних поставок газу з ЄС в Україну».

Команда ЄПАП Україна у галузі енергетики об’єднує фахівців з багаторічним досвідом та глибоким розумінням економічної і технічної складових галузі. ЄПАП Україна консультує великі українські і міжнародні компанії з питань, пов'язаних з функціонуванням гуртового і роздрібного ринку електроенергії, а також щодо угод із придбання і продажу енергетичних активів. Репутація Бюро в галузі енергетики підтверджена рекомендаціями авторитетних юридичних рейтингів The Legal 500 та IFLR1000.

IFLR1000 ENERGY AND INFRASTRUCTURE - єдине у своєму роді видання, присвячене огляду провідних юридичних фірм та юристів, що супроводжують проекти у сфері енергетики та інфраструктурних проектів. Довідник охоплює такі напрямки, як енергетика, гірничодобувна промисловість, нафтогазова галузь, соціальна інфраструктура, транспорт, телекомунікації та комунальний сектор.

вернуться в Новости