07 жовтня 2013
IFLR1000 рекомендує «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в усіх юрисдикціях присутності Бюро в СНД

Щойно опублікований довідник IFLR 1000, який щорічно складає рейтинги провідних юридичних фірм у галузі фінансового і корпоративного права, називає ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» «найбільшої юридичною фірмою регіону», високо оцінюючи експертизу команди Бюро у ключових галузях права в Україні, Росії та Білорусі.

Цьогоріч в Україні Бюро займає провідні позиції у сфері банківського та фінансового права, а також у сфері злиттів і поглинань. Довідник відзначає, що фірма має відмінну репутацію у цих галузях. Команда практики банківського та фінансового права та ринків капіталу відзначена як одна з найкращих на ринку. Також довідник відзначає партнера Оксану Ільченко, керівника практики злиттів і поглинань, яка консультує клієнтів у декількох транскордонних угодах, а також радника Олега Бойчука, який представляв інтереси ФК «Металіст» під час його продажу. IFLR1000 підкреслює різнобічність і масштаб проектів практики банківського та фінансового права київської команди, відзначаючи, зокрема, проекти, пов'язані з реструктуризацією, проектним фінансуванням, випуском облігацій, у яких Бюро представляло інтереси як позичальників, так і банків.

У Росії АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери»  рекомендовано одразу в чотирьох галузях права, включаючи злиття і поглинання, проектне фінансування, банківське право, а також реструктуризацію та банкрутства. Довідник відзначає, що Бюро істотно посилило свої позиції завдяки приєднанню двох досвідчених партнерів - Робіна Уіттерінга, який очолив практику міжнародних M&A проектів, та Андрія Воробйова, який став керівником практики нерухомості та будівництва.

Серед найбільш помітних M&A угод довідник називає консультування METRO GROUP з російського законодавства під час продажу бізнесу Real у Східній Європі групі Auchan за 1,1 млрд. євро. Угоду супроводжувала команда практики злиттів і поглинань та корпоративного права Бюро під керівництвом партнера Аркадія Красніхіна.

У сфері реструктуризації та банкрутств Бюро «без сумніву займає одну з найсильніших позицій на ринку». Клієнти називають команду практики «винятковою, що консультує з  дійсно комплексних угод у Росії».

У Білорусі команда Бюро займає найвищу сходинку рейтингу як фірма, яка безсумнівно є «однією з провідних на ринку» і має «переваги завдяки власним офісам у регіоні».

Керуючий партнер мінського офісу Бюро Денис Туровець отримує визнання клієнтів як один з найсильніших юристів в країні як такий, що «вміє знаходити найбільш правильні рішення для ведення бізнесу в Білорусі». Зокрема, Денис Туровець консультував Європейський банк реконструкції та розвитку щодо великих інфраструктурних проектів у Білорусі - будівництва технопарку в Мінську, а також провідного європейського виробника залізничних складів Stadler Rail щодо створення спільного підприємства з державою.

Ключові контакти

вернуться в Новости