30 жовтня 2013
International Tax Review World Tax 2014 відзначає податкову практику «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» серед найкращих в Україні

Податкова практика Юридичного Бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, ексклюзивного учасника в Україні мережі міжнародних податкових консультантів Taxand, отримала високі рекомендації нещодавно опублікованого рейтингу World Tax 2014 міжнародного довідника International Tax Review.

Діяльність Бюро у сфері податкових спорів, прогнозування податкових ризиків, підготовка юридичних висновків із питань податкового та митного законодавства отримує найвищі оцінки рейтингу. За останній рік значна частина діяльності податкової практики «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна змістилася до сфери податкових спорів. Рейтинг відзначає керівника практики, партнера Олексія Резнікова як «одного з провідних адвокатів України у сфері вирішення спорів», старшого юриста Олександра Майданика, «відповідального за постійний розвиток судового напрямку практики» та радника Сергія Гребенюка «спеціаліста у галузі, де перетинаються податки та кримінальне право» .

Протягом минулого року юристи Бюро захистили інтереси клієнтів у багатьох податкових спорах. У тому числі, спорах, пов’язаних із  податковою оцінкою збитків, отриманих у 2010 році, донарахування податковою службою ПДВ у зв’язку із проведенням корпоративної реорганізації компанії «Джонсон Контролс Україна», що входить до групи Johnson Controls. Практикою була проведена передпродажна оцінка  компанії із дослідження та видобутку вуглеводнів на  відповідність положенням та вимогам старого та нового податкового кодексу. Також юристи практики консультували один з топ футбольних клубів української прем’єр-ліги щодо податкового структурування заробітної плати та інших платежів.

World Tax 2014 - міжнародний рейтинг податкових консультантів довідника International Tax Review, одного з найавторитетніших видань у сфері  податків, що публікується понад 20 років. Під час укладання рейтингу дослідники та журналісти International Tax Review проводять опитування експертів з 56 країн світу.

 

вернуться в Новости