22 жовтня 2015
International Tax Review World Tax 2016 відзначає податкову практику ЄПАП Україна серед кращих в Україні

ЄПАП Україна, ексклюзивний представник в Україні найбільшої міжнародної мережі податкових консультантів Taxand, в черговий раз отримало високі рекомендації нещодавно опублікованого рейтингу World Tax 2016 міжнародного довідника International Tax Review.

Довідник високо оцінює податкову практику ЄПАП Україна за «надання комплексних податкових консультацій, зокрема щодо корпоративного оподаткування, оптимізації податкових зобов'язань, трансфертного ціноутворення, митного законодавства та непрямого оподаткування, а також супровід спорів з податковими та митними органами».

World Tax 2016 підкреслює досвід «супроводу проектів різної складності в банківському, енергетичному, фармацевтичному, ІТ секторах та у багатьох інших галузях».

Вже другий рік поспіль співкерівник податкової практики Олександр Майданик готує короткий огляд податкової системи України для World Tax.

World Tax – міжнародний рейтинг податкових і фінансових консультантів видання International Tax Review, одного з найбільш авторитетних видань у сфері оподаткування. При підготовці рейтингу дослідники та журналісти International Tax Review проводять опитування експертів з 56 країн світу. Більш детальна інформація доступна за посиланням.

 

вернуться в Новости