26 грудня 2012
Taxand визнано «Кращою податковою асоціацією світу 2012 року» за версією Corporate INTL

Taxand, найбільша міжнародна організація, що об'єднує незалежних податкових консультантів міжнародних компаній, була визнана виданням Corporate Intl «Кращою податкової асоціацією світу».

За підсумками розгляду кандидатів, що тривав майже дванадцять місяців, бізнес-лідери, інвестори та консультанти з усього світу внесли Taxand до списку номінантів на нагороду. У підсумку редакторська команда Corporate Intl та обрані міжнародні фірми, організації та інші податкові асоціації оголосили Taxand переможцем.

Нагорода існує перший рік та була заснована в наслідок зростання масштабів міжнародної діяльності у сфері оподаткування у всьому світі.

Видання Corporate Intl, аудиторією якого є лідери бізнесу та консультанти, публікує звіти інформативного та освітнього характеру, а також дає детальний аналіз найактуальнішої інформації про діяльність компаній.

Коментує Фредерік Дондье де Вабр, Голова Taxand:

«Я вважаю фантастичним успіхом те, що цією нагородою знову визнано якість міжнародних послуг Taxand у сфері оподаткування. Taxand пишається можливістю співпрацювати і ділитися досвідом з фірмами різних юрисдикцій, завдяки чому ми можемо надавати нашим клієнтам якісні консультаційні послуги з урахуванням індивідуальних потреб кожного. Увійти до списку номінантів, складеного лідерами бізнесу з усього світу, а потім отримати звання «Краща податкова асоціація року» - це величезне досягнення».

«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» є членом Taxand в Україні.

Як член міжнародної мережі Taxand, «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна має можливість співпрацювати з незалежними компаніями-учасницями мережі, що складається більш ніж з 400 податкових партнерів і 2000 податкових консультантів майже в 50 країнах світу.

Ключові контакти

вернуться в Новости