01 січня 2016
Ключові призначення ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

ЄПАП Україна оголошує про ключові призначення. Радниками Бюро стали: Арсеній Мілютін, Вікторія Подворчанська та Олександр Майданик.

Арсен Мілютін є співкерівником практики податкових та митних спорів. Він представляє інтереси клієнтів у господарських, адміністративних і загальних судах, володіє значним досвідом ведення судових справ у сфері господарського і цивільного права, банкротства та стягнення заборгованості, податкових спорів, діяльності торговельних компаній, прецедентної практики Європейського суду з прав людини, справ з міжнародним елементом. Пан Мілютін рекомендований серед кращих юристів у сфері вирішення податкових спорів згідно з авторитетними міжнародними рейтингами Chambers Europe та The Legal 500. Пан Мілютін отримав дипломи спеціаліста права та магістра економіки Національної академії управління м. Києва. 

Вікторія Подворчанська є керівником практики фармацевтичного права та охорони здоров’я, і має 10 років досвіду юридичної практики. Вікторія консультує компанії фармацевтичного сектору з усіх аспектів їх діяльності в Україні, з особливим фокусом на регуляторних елементах. До її практики входять питання відповідності регуляторним вимогам у таких сферах як реєстрація фармацевтичної продукції, ліцензування, контроль якості, GMP сертифікація, ціноутворення, реклама та промоція лікарських засобів та виробів медичного призначення, співробітництво с професіоналами охорони здоров’я. Вікторія отримала ступінь Магістра міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Олександр Майданик є співкерівником податкової практики, та спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань оподаткування іноземних інвестицій в Україні, у тому числі з вибору юрисдикції та реструктурування придбаних компаній, а також з питань оподаткування складних та нестандартних угод. Пан Майданик має значний досвід у супроводі спорів з українськими податковими та митними органами, успішно представляє інтереси клієнтів в адміністративних процедурах оскарження податкових донарахувань, а також в адміністративних судах усіх рівнів під час розгляду податкових спорів. Пан Майданик рекомендований серед кращих юристів у сфері оподаткування міжнародними рейтингами The Legal 500 та World Tax 2015. Пан Майданик отримав диплом спеціаліста  правознавства в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».

Сергій Свириба, керуючий партнер ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, прокоментував нові призначення: «Ми щиро вітаємо трьох професіоналів, чиї знання, досвід та істотний внесок у розвиток Бюро відкрили новий етап в їх професійній кар’єрі. З призначенням нових радників ми продовжуємо стратегію  розвитку та вирощування талантів всередині компанії».

вернуться в Новости