23 грудня 2014
Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна захистила інтереси компанії «Джонсон Контролс Україна» у Вищому адміністративному суді України

Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна захистила в податковому спорі інтереси компанії «Джонсон Контролс Україна», що входить до групи Johnson Controls –  світового лідера в області постачання систем для автомобілів, підвищення ефективності будівель та розробки енергетичних рішень. Предметом судового розгляду стало донарахування податковою службою ПДВ у розмірі близько 3 мільйонів гривень у зв'язку з проведенням корпоративної реорганізації.

Раніше, у 2013 році команда ЄПАП Україна успішно представила інтереси клієнта в Київському апеляційному адміністративному суді. Таким чином, юристи Бюро успішно захистили законні інтереси компанії «Джонсон Контролс Україна» в судах апеляційної та касаційної інстанцій. Результатом процедур оскарження стало прийняття Вищим адміністративним судом України (далі - «ВАСУ») рішення на користь компанії. ВАСУ в повному обсязі підтримав позицію компанії про те, що передача активів у процесі реорганізації не може вважатися поставкою сукупних валових активів у розумінні п. 3.2.8 Закону про ПДВ, що виключає можливість донарахування податкових зобов'язань з ПДВ відповідно до п.7.4.1 зазначеного Закону. 

Johnson Controls - міжнародна диверсифікована компанія, що займає провідне положення в галузі та надає свої послуги клієнтам в більш ніж 150 країнах світу. 170 000 фахівців компанії розробляють продукти, послуги та рішення, що дозволяють підвищити ефективність використання енергії та експлуатації будівель; свинцево-кислотні автомобільні батареї та перспективні батареї для автомобілів з гібридним приводом та електромобілів; а також внутрішні системи для автомобілів.

Команда ЄПАП Україна супроводжувала судовий процес у складі старших юристів Арсенія Мілютіна та Олександра Майданика.

вернуться в Новости