28 березня 2013
Legal 500 рекомендує «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» з усіх ключових практик в СНД

За останній рік «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» значно посилило свої позиції на юридичному ринку СНД. В Україні Бюро рекомендовано з усіх ключових практик, у Росії з 11 практик, крім того рейтинг вперше  відзначає деяких юристів як провідних експертів у своїх практиках. У Білорусі Бюро знову посіло перший рядок у рейтингу.

В Україні ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» традиційно рекомендовано для практики банківського й фінансового права та ринків капіталу. Партнер Ольга Хорошилова «має бездоганну репутацію та консультує міжнародні фінансові установи».

Високу оцінку отримала також експертиза юристів Бюро у сфері злиттів і поглинань та  корпоративного права. Довідник відзначає Олега Бойчука та Ілону Цекелі, яка «надає консультації багатьом німецькомовним клієнтам Бюро».

Бюро «продовжує займати високі позиції у сфері вирішення спорів» та бере участь у міжнародних арбітражних спорах, зокрема, представляє інтереси держави Україна. Рейтинг рекомендує «видатних спеціалістів з судових спорів» Сергія Свирибу та Олексія Резнікова  для міжнародних спорів.

Команда Бюро в Україні також отримала високу оцінку за свою роботу у сфері інтелектуальної власності. Традиційно сильною стороною Бюро є представлення інтересів клієнтів у судових спорах, пов'язаних із захистом інтелектуальної власності. Довідник відзначає керівника практики Тараса Кислого, який надає консультації різним фармацевтичним та технологічним компаніям.

«Компетенція та професіоналізм» Бюро також були відзначені у роботі з великими угодами у сфері нерухомості та масштабними проектами у сфері будівництва. Зокрема, довідник відзначає керівника практики нерухомості та будівництва Олега Бойчука.

Довідник також рекомендує податкову практику Бюро в Україні.

У Росії АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» рекомендовано у галузі банківського і фінансового права. «Займаючи унікальну нішу», практика банківського і фінансового права Бюро «надає консультації клієнтам з питань неплатоспроможності, спорів та реструктуризації, а також консультує уряд». Команда «має значний досвід у консультуванні державних гігантів з питань реструктуризації боргових зобов'язань у посткризовий період, а також брала участь у декількох найбільших за останні роки угодах за участю державних банків». Бюро також консультує міжнародні банки з питань банківської діяльності в Росії. Аркадій Красніхін і Роман Маловіцкій відзначені як ключові експерти у цій сфері.

АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» стало єдиною російською юридичною фірмою, яка посіла найвищі позиції рейтингу у сфері злиттів і поглинань та корпоративного права в Москві та Санкт-Петербурзі. Бюро представляє інтереси таких міжнародних компаній, як Cisco Systems і Lagardere, а також російських державних і приватних корпоративних клієнтів. Команда практики консультувала компанію Telcrest щодо її мільярдної угоди з купівлі 25% акцій холдингу «СТС-Медіа» і продовжує консультувати ОК РУСАЛ з корпоративних питань. Довідник відзначає керівника практики в Санкт-Петербурзі Олену Агаєву, відмічаючи команди, які фокусуються на питаннях нерухомості та транспорту. Legal 500 згадує, що Бюро консультувало компанію Johnson Controls з питань, пов'язаних з її російськими дочірніми підприємствами, а також відзначає юриста Антона Алексєєва як «зразкового професіонала з високо розвиненими аналітичними та комунікаційними навичками».

Бюро було визнано провідною юридичною фірмою у Росії у сфері судово-арбітражної практики. «Рівень надаваних послуг та ефективність роботи Бюро можна порівняти з міжнародними юридичними фірмами». «Численна команда практики, що працює як в Москві, так і в Санкт-Петербурзі, бере участь у розглядах у судах вищої інстанції в Росії, а також міжнародних арбітражних судах». Євген Ращевскій «очолює команду, яка веде найбільші міжнародні справи» та рекомендований довідником разом з Денисом Архиповим, котрий нещодавно став партнером Бюро.

У цьому році Legal 500 рекомендує практику трудового права, яку очолює Анна Іванова.

Бюро також рекомендовано для роботи у сфері енергетики і природних ресурсів. «Сильна репутація у сфері вирішення спорів обумовлена досягненнями Бюро у представленні інтересів компаній енергетичного сектору. Бюро також консультує урядові органи з питань внесення змін до енергетичного законодавства». «Команда істотно зміцнила свої можливості у консультуванні з англійського права після того, як у листопаді 2012 року до Бюро приєднався партнер Робін Уіттерінг».

Довідник рекомендує досвід АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» у сфері захисту інтелектуальної власності та ТМТ. «Бюро консультує своїх клієнтів з питань патентів, авторських прав та захисту даних, а також має серйозний досвід консультування ІТ-компаній з питань інтелектуальної власності». Серед клієнтів Бюро Група ГАЗ і Jaeger. Керівник практики інтелектуальної власності / ТМТ Павло Садовський є зареєстрованим патентним повіреним, він відзначений за «безцінні знання та професійний досвід». У послужному списку практики TMT консультування компанії Lagardere щодо угоди з продажу її російської медіа-групи на суму 162 млн. доларів США.

За оцінкою довідника Бюро також веде активну роботу у сфері державно-приватного партнерства.

АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» має відмінну репутацію як консультант з питань нерухомості та будівництва, представляючи «широке коло клієнтів». Довідник рекомендує партнера Юрія Саввіна та експерта Олену Гавриліну як провідних юристів у цій сфері. Серед клієнтів практики - компанія Johnson Controls, яку юристи Бюро консультують з корпоративних питань та питань, пов'язаних з нерухомістю.

Довідник також рекомендує Бюро у сфері морського та транспортного права. Бюро представляє інтереси клієнтів із залізничної, авіаційної та судноплавної галузей при створенні спільних підприємств, з корпоративних та судових питань.

Крім того, Бюро увійшло в рейтинг фірм, що надають консультації з податкових питань. Податкова практика займається питаннями трансфертного ціноутворення, судових розглядів і оподаткування при корпоративних угодах. Серед недавніх справ - консультування мережі «Бєрінгов» з питань податкового структурування у зв'язку з продажем мережі російському роздрібному холдингу «Ельдорадо» (команда M&A і корпоративного права Бюро також супроводжувала угоду). Керівник практики Ігор Шиков відзначений за «глибокі знання російського права, які вдало поєднуються з чудовим знанням німецького права, міжнародного податкового законодавства та російської судової системи».

У Білорусі цьогоріч ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» посідає місце у найвищому ешелоні рейтингу як провідна національна юридична фірма. Бюро постійно надає консультації клієнтам з різних питань, пов'язаних з фінансуванням. Зокрема, команда мінського офісу Бюро консультувала Євразійський Банк Розвитку щодо інвестування 1 мільярда доларів США в державну компанію ВАТ «Білоруськалій». Керуючий партнер Денис Туровець має відмінну репутацію і великий досвід роботи з ринками капіталу, а також у сфері фінансів. Партнер Анна Русецька очолює практику злиттів і поглинань та корпоративного права. Вони були відзначені довідником як провідні експерти ринку.

Бюро увійшло до рейтингу європейських юридичних фірм, що мають офіс у Лондоні. Команда Бюро в Лондоні консультує з міжнародних корпоративних та судових питань у транскордонних проектах, працює з європейськими та американськими юридичними фірмами. Команду очолює Аллен Томас, який має право практикувати в Англії та США.

 

Ключові контакти

вернуться в Новости