19 березня 2015
Managing IP вкотре рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

Авторитетний довідник IP Stars Survey 2015 міжнародного видання Managing IP вкотре рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна. Бюро рекомендовано відразу в декількох категоріях: «Товарні знаки/Колізійне авторське право» та «Судові спори з товарними знаками».

У Росії довідник рекомендує Бюро для захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності в категоріях «Патентні спори» та «Товарні знаки/Колізійне авторське право».

Заснований у 1990 році,  Managing IP є авторитетним ресурсом, що спеціалізуються на огляді ринкових тенденцій у сфері інтелектуальної власності у світі. Дослідження Stars Survey оцінює провідні юридичні фірми, що надають консультації в галузі інтелектуальної власності, з більш ніж 80 юрисдикцій. Результати дослідження в категорії «Товарні знаки» будуть опубліковані у квітні, а індивідуальний рейтинг найкращих фахівців у сфері інтелектуальної власності оприлюднять у травні. Огляд фірм та провідних спеціалістів у категорії «Патентних спорів» буде видано в липні.

 

вернуться в Новости