09 липня 2014
Maркіяна Ключковського обрано членом Палати з вирішення спорів Федерації футболу України

3 липня 2014 року Маркіяна Ключковського, партнера практики міжнародних арбітражних і судових спорів, керівника практики спортивного права ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, було обрано членом Палати з вирішення спорів Федерації футболу України.

Пан Ключковський є визнаним експертом у сфері спортивного права в Україні. Зокрема, міжнародний юридичний рейтинг Chambers Global 2014 назвав його «одним з кращих юристів України у сфері спортивного арбітражу».

Федерація футболу України (ФФУ) — всеукраїнська громадська незалежна спортивна організація, заснована 13 грудня 1991 року. ФФУ має статус національної федерації, що, поряд з повноваженнями щодо своїх членів, дає їй право користуватися також повноваженнями щодо розвитку футболу, та виключним правом представляти футбол України в міжнародних спортивних організаціях і в міжнародних спортивних змаганнях з футболу, а також виключним правом на проведення змагань з футболу в Україні. ФФУ здійснює управління футболом в Україні через такі її органи: Конгрес (вищий орган управління ФФУ), Виконавчий комітет (виконавчий орган ФФУ), Президія (орган оперативного управління ФФУ), а також постійно діючі комітети та комісії (робочі органи з основних напрямів організації і розвитку  футболу). ФФУ є Асоціацією-членом Міжнародної асоціації футбольних асоціацій (ФІФА) та Європейського союзу футбольних асоціацій (УЄФА).

Палата з вирішення спорів Федерації футболу України (ПВС ФФУ) - незалежна, утворена при комітеті ФФУ з питань статусу і трансферів футболістів, інстанція розгляду справ та прийняття рішень, яка не входить до складу органів здійснення футбольного правосуддя ФФУ. Палата має виключну компетенцію щодо вирішення спорів між клубами та футболістами і тренерами, які стосуються питань працевлаштування і контрактних спорів, що виникають із трудових правовідносин, а також спорів між клубами з приводу виконання трансферних зобов’язань та виплат і обчислення компенсації за підготовку футболістів. Засідання ПВС ФФУ має відбуватися у присутності щонайменше трьох її членів, включаючи голову або його заступника.

вернуться в Новости