23 листопада 2015
Маркіяна Ключковського обрано членом Правління Української Арбітражної Асоціації

Маркіяна Ключковського, партнера практики міжнародних арбітражних і судових спорів ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, обрано членом Правління Української Арбітражної Асоціації («Асоціація»). 16 листопада 2015 року на Загальних Зборах Асоціації затверджено результати електронного опитування, метою якого було формування нового складу Правління, що складається з 9 представників Асоціації.

Маркіян Ключковський є визнаним експертом у сфері міжнародного арбітражу. Зокрема, він отримав визнання таких провідних міжнародних рейтингів як GAR 100, Chambers, Best Lawyers, The Legal 500.

Українська Арбітражна Асоціація – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує юристів, не залежно від їх належності до тієї чи іншої юрисдикції, які професійно займаються або цікавляться практикою розгляду спорів у міжнародному арбітражі.

Основні завдання Асоціації в просуванні України і, зокрема, м. Києва, як місця проведення міжнародного арбітражу, наданні сприяння та підтримка інтересу до практики міжнародного арбітражу як способу вирішення транскордонних спорів, сприяння поширенню знань і досвіду вирішення спорів у порядку міжнародного арбітражу, а також в посиленні співпраці та обміну досвідом фахівців практики з усього світу.

З більш детальною інформацією та повним списком членів Правління можна ознайомитись на офіційній сторінці УАА.


вернуться в Новости