16 жовтня 2014
Маркіяна Ключковського було включено до списку арбітрів Міжнародного Арбітражного Центру Грузії

Маркіян Ключковський, партнер міжнародної арбітражної та судової практики ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, увійшов до списку рекомендованих арбітрів Міжнародного Арбітражного Центру Грузії (GIAC). Маркіян став першим, і наразі залишається єдиним арбітром з України, обраним до панелі арбітрів GIAC.

Маркіян Ключковський має більш ніж десятирічний досвід юридичної практики у сферах міжнародного арбітражу та вирішення міжнародних спорів. Практичний досвід пана Ключковського включає представлення інтересів держави Україна у різноманітних міжнародних спорах. Він супроводжував понад 30 інвестиційних та комерційних арбітражних спорів за регламентами LCIA, SCC, ICC, ICSID, CAS, AAA, а також відповідно до арбітражного регламенту UNCITRAL. Пана Ключковського визнано і рекомендовано як одного з провідних експертів у галузі міжнародного арбітражу такими авторитетними довідниками як Best Lawyers, Chambers, GAR100, The Legal 500, Who’s Who Legal та ін.

Міжнародний арбітражний центр Грузії (GIAC) - перша неприбуткова арбітражна інституція Грузії, заснована з ініціативи Торгово-промислової палати Грузії (GCCI) у грудні 2013 року. Регламент центру поєднав у собі найкращу міжнародну арбітражну практику та останні нововведення регламентів Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торговій палат (ICC) та Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA), міцно закріпивши позиції Центру як провідної арбітражної інституції на теренах Кавказу та Чорноморсько-Каспійського регіону. Основною метою діяльності GIAC є встановлення нейтральних, ефективних та альтернативних механізмів вирішення спорів. Зважаючи на те, що в Грузії донедавна не існувало окремої арбітражної установи, заснування GCCI стало значною подією в житті арбітражної спільноти країни.

 

вернуться в Новости