01 липня 2012
Нові партнери і радники АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери»

Адвокатське бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» оголошує про призначення нових партнерів та радників в московському офісі. З 1 липня 2012 р. партнерами Бюро стали Денис Архіпов та Андрій Порфір’єв, радниками - Вікторія Бурковська, Наталія Кузнєцова та Ігор Серебряков.

Денис Архіпов, к.ю.н., адвокат, спеціалізується на вирішенні спорів в сфері корпоративного, договірного та антимонопольного права, нерухомості, а також виняткових прав, у тому числі авторських прав в мережі Інтернет. Денис неодноразово представляв клієнтів у Вищому Арбітражному Суді та Конституційному Суді РФ, арбітражних судах Кемеровської, Красноярської, Іркутської, Архангельської, Ростовської областей, Республіки Комі, Краснодарського краю, Ханти-Мансійського автономного округу, Москві та Санкт-Петербурзі і у відповідних їм судах апеляційної та касаційної інстанцій. Денис почав свою кар'єру в одному з територіальних управлінь Міністерства майнових відносин, де спеціалізувався на судових спорах, пов'язаних з приватизацією державного майна та корпоративними конфліктами. До приєднання до Бюро Денис був адвокатом в одному з адвокатських об'єднань, представляючи інтереси найбільших федеральних операторів мобільного та фіксованого зв'язку, в тому числі у спорах щодо права на нерухоме майно, корпоративних та антимонопольних спорах. Денис є випускником юридичного факультету Кемеровського державного університету (2001, диплом з відзнакою) та Російської школи приватного права (2004, присуджена ступінь магістра права, диплом з відзнакою). В 2005-2008 рр.. він проходив навчання в аспірантурі Інституту держави і права РАН, де в 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Правовий критерій розподілу договірних ризиків в цивільному праві».

Андрій Порфир’єв, к.ю.н., є фахівцем в сфері державної та муніципальної власності, банкрутства підприємств і GR-супроводу проектів і володіє більш ніж десятирічним досвідом взаємодії з органами державної влади всіх рівнів та державними корпораціями, великим досвідом законопроектної роботи, а також супроводжує судові процеси з участю органів влади. До приєднання до команди Бюро в 2008 р. Андрій обіймав різні посади в Федеральному агентстві з промисловості та Російському агентстві з боєприпасів. В 2005-2008 рр. він очолював відділ судової роботи Федерального агентства з промисловості, управляв процедурами банкрутства стратегічних підприємств і організацій, питаннями антирейдерського захисту держпідприємств і законопроектною роботою, що охоплює різні галузі економіки. Андрій є співголовою Центру громадських процедур «Бізнес проти корупції» загальноросійської громадської організації «Ділова Росія», а також бере участь у діяльності міжвідомчої робочої групи Урядової комісії з попередження банкрутства стратегічних підприємств, а також організацій ОПК. Андрій акредитований Міністерством юстиції Росії в якості незалежного експерта для проведення антикорупційної експертизи нормативних правових актів. У 2003 р. Андрій з відзнакою закінчив юридичний факультет Московського міського педагогічного університету, а в 2006 році - аспірантуру цього вузу.

Вікторія Бурковська, д.ю.н., адвокат, очолює кримінально-правову практику Бюро, спеціалізуючись на правових аспектах злочинів у сфері бізнесу, кримінальному процесі, забезпеченні відповідності вимогам антикорупційного законодавства. До сфери практики Вікторії також належать питання захисту персональних даних та криптографії. До приєднання до Бюро в 2009 р. Вікторія була провідним науковим співробітником Академії Генеральної прокуратури Російської Федерації та брала участь у підготовці правових висновків у кримінальних справах різних категорій, в тому числі: про злочини в сфері бізнесу (незаконне підприємництво, легалізація (відмивання) грошових коштів або іншого майна, контрабанда, ухилення від сплати податків і (або) зборів тощо); про злочини проти державної служби, інтересів державної влади та служби в органах самоврядування, у справах, що розглядаються Конституційним судом РФ; а також з питань екстрадиції російських громадян. Вікторія бере участь в реформі кримінального законодавства РФ, є членом робочої групи «Кримінальне право і арбітраж» при Міжнародному комерційному Арбітражі (м. Париж) і автором більше 80 праць у фахових юридичних виданнях. Вікторія закінчила Воронезький державний педагогічний університет (1996, з відзнакою), Московську державну юридичну академію (2002, з відзнакою), аспірантуру НДІ Проблем зміцнення законності та правопорядку при Генеральній прокуратурі РФ (2000) і докторантуру Академії управління МВС Росії (2005).

Наталія Кузнєцова, адвокат, є фахівцем в галузі кримінального права і процесу. Крім того, вона розвиває в Бюро експертно-криміналістичний напрям, консультуючи клієнтів з питань використання криміналістичної експертизи як інструменту захисту інтересів при супроводі угод та вирішенні спорів. До приєднання до Бюро в 2009 р. Наталія понад 25 років працювала в органах внутрішніх справ у підрозділах по боротьбі зі злочинністю в сфері економіки. Вона також має досвід видавничої діяльності - під її керівництвом вийшло в світ 12 книг з юриспруденції. Нагороджена почесним знаком «Відмінник міліції» і удостоєна медалей «За бездоганну службу» 3-х ступенів. Закінчила юридичний факультет Ленінградського державного університету в 1975 р. Є членом Адвокатської палати Санкт-Петербурга з 2003 р.

Ігор Серебряков, адвокат, працює в Бюро з 2002 р., спеціалізуючись на представництві інтересів клієнтів в російських і зарубіжних судах. У сферу спеціалізації Ігоря входять комерційні і корпоративні спори, спори в галузі авторського права, а також справи про банкрутство. Він також консультує з трудового, морського і транспортного права, в галузі нерухомості та питань спадщини. Ігор має великий досвід координації транскордонних судових процесів в Росії, Іспанії, Великобританії, Литві, Нігерії, Панамі та інших країнах, а також неодноразово брав участь у розгляді спорів в міжнародному комерційному арбітражі. Ігор є членом Адвокатської Палати в Москві. До приєднання до Бюро Ігор був провідним юрисконсультом банку «Російський кредит», експертом правового департаменту аудиторській компанії «Юнікон», а також головним юристом холдингу "Національна лісоіндустріальна компанія» (НЛК), де брав участь у створенні вертикально-інтегрованої холдингової компанії, придбанні активів і у справах про банкрутство контрагентів. Має подяки Центрального банку РФ (за проведення аудиту) та Міністерства внутрішніх справ РФ (за сприяння в обстоюванні державних інтересів у галузі ядерної безпеки при розслідуванні тяжких злочинів, що мають значний суспільно-політичний резонанс). У 1995 р. Ігор з відзнакою закінчив факультет економіки і права Університету дружби народів. У 1997 р. він отримав ступінь магістра юриспруденції з відзнакою в РУДН і магістра права в Російській школі приватного права, а в 1999 р. - ступінь LLM в області міжнародного комерційного права в Королівському Лейденському Університеті (Нідерланди).

вернуться в Новости