03 грудня 2013
Партнери «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна увійшли до рейтингу провідних експертів у сфері міжнародного комерційного арбітражу

 

За результатами незалежного дослідження The International Who's Who of Commercial Arbitration 2014, Сергій Свириба, керуючий партнер,  та Маркіян Ключковський, партнер практики міжнародних арбітражних і судових спорів «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, знову увійшли до числа провідних світових експертів у сфері міжнародного комерційного арбітражу.

Who's Who Legal – незалежне дослідження,  яке проводиться  з 1996 року і щорічно представляє увазі юридичного товариства рейтинги провідних юристів більш ніж у 34 сферах права. Дослідження виступає надійним джерелом інформації для компаній, що шукають підтвердження надійності репутації юристів у 100 країнах світу.

Маркіян Ключковський, партнер практики міжнародних арбітражних і судових спорів, визнаний цьогорічним дослідженням як один з «найкращих фахівців» у сфері міжнародного комерційного арбітражу. Сергій Свириба, керуючий партнер «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в Україні, увійшов до списку «провідних експертів» у сферах комерційного арбітражу та повернення активів.

До рейтингу Who’s Who Legal, який є офіційним партнером Міжнародної асоціації юристів (IBA), входять виключно найкращі фахівці, ґрунтуючись на даних незалежного шестимісячного дослідження серед приватних юристів, клієнтів та експертів у кожній сфері.

вернуться в Новости