09 листопада 2018
Рейтинг IFLR1000 чергового разу відзначає «Єгоров, Пугiнскiй, Афанасьєв i партнери» серед лідерів у галузях права, пов'язаних із фінансами

Опубліковано чергове щорічне видання рейтингу юридичних фірм IFLR1000 довідника International Financial Law Review, у якому Бюро продовжує утримувати високі позиції.

В Україні лідером ринку в таких областях, як антимонопольне право, реструктуризація і банкрутство, угоди зі злиття і поглинання та банківське право, визнано керуючого партнера ЮБ «Єгоров, Пугiнскiй, Афанасьєв i партнери» (Україна) Оксану Ільченко; фірма рекомендована для роботи з проектів M&A.

International Financial Law Review — провідне міжнародне галузеве юридичне видання, яке щорічно публікує рейтинги ключових гравців юридичного ринку в сфері фінансового та корпоративного права. Довідник IFLR1000 виходить щорічно з 1990 року. Рейтинг складається на основі відкритої інформації про трансакції та угоди, що відбуваються протягом досліджуваного періоду, а також відгуків представників юридичного ринку і відгуків клієнтів.

Детальніше про рейтинг.

Ключові контакти

вернуться в Новости