05 квітня 2013
Рекордну кількість юристів «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» відзначено Best Lawyers 2013

За підсумками щойно опублікованого міжнародного рейтингу Best Lawyers 2013 «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» продовжує лідирувати за кількістю юристів, відзначених рейтингом. Цього року 36 юристів і партнерів Бюро увійшли до числа провідних експертів у 27 галузях права в Україні, Росії та Білорусі, що підтверджує статус фірми як провідного гравця юридичного ринку СНД.

В українському рейтингу Best Lawyers Бюро представлено 5 партнерами у 9 галузях права. Видання рекомендує провідних експертів у сфері вирішення спорів та медіації керуючого партнера в Києві Сергія Свирибу і партнера Олексія Резнікова, а також Маркіяна Ключковського, якого рейтинг відзначає вперше. У галузі банківського та фінансового права, ринків капіталу і проектного фінансування Best Lawyers знову рекомендує Ольгу Хорошилову, а Ілону Цекелі – у сфері банківського та фінансового права, інвестицій, нерухомості та земельного права.

У Росії Best Lawyers рекомендує 29 партнерів і юристів Бюро для 27 ключових галузей права.

Одним із лідерів російського рейтингу є Голова Комітету партнерів Бюро Дмитро Афанасьєв, який отримав рекомендації одразу в декількох галузях права, включаючи злиття і поглинання, інвестиції, антимонопольне та корпоративне право та судові спори.

Особливе місце в рейтингу займає Ілля Нікіфоров, керуючий партнер санкт-петербурзького офісу Бюро. Він отримав рекомендації в рекордних 10 сферах права, включаючи арбітраж і медіацію, корпоративне право, інформаційні технології, інтелектуальне право, міжнародний арбітраж, інвестиційне право, трудове право, судові спори, злиття та поглинання, проектне фінансування.

Цього року до рейтингу вперше увійшли: партнер Станіслав Пугінскій (GR), радники Володимир Лобастов (антимонопольне право), Олена Гавриліна (нерухомість та земельне право), Ігор Серебряков (судові спори), старші юристи Володимир Пестриков (реструктуризація та банкрутство), Євген Большаков (антимонопольне право), керівник податкової практики Ігор Шиков та заступник керівника практики Марк Ровинський.

Крім того, цього року Best Lawyers 2013 називає «Кращими юристами 2013» партнерів Бюро Дмитра Дякіна (міжнародний арбітраж) і Наталію Коростельову (антимонопольне право), а також радника Іллю Тура (вирішення спорів).

У Білорусі Best Lawyers уже третій рік поспіль рекомендує керуючого партнера мінського офісу Бюро Дениса Туровця і партнера Анну Русецьку, традиційно відзначаючи їх експертизу в галузі корпоративного, антимонопольного, митного права, міжнародного арбітражу, регуляторного права, судових спорів, податкового права, злиттів і поглинань, трудового права, медіа, а також у сфері банківського та фінансового права.

Ключові контакти

вернуться в Новости