01 листопада 2013
Романа Степаненко призначено керівником практики банківського і фінансового права, ринків капіталу «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

З 1 листопада 2013 року Роман Степаненко очолює практику банківського і  фінансового права, ринків капіталу «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

Роман працює в Бюро близько 10 років та володіє значним досвідом роботи над транзакціями у сфері фінансування. Серед основних напрямків його практики супровід двосторонніх і синдикованих боргових інструментів, операцій на ринках капіталу, транзакцій у сфері структурованих боргових продуктів і деривативів, проектного фінансування, а також фінансових реструктуризацій. Він консультує провідні міжнародні і українські корпорації, банки та фінансові установи з усіх аспектів банківського і фінансового права, законодавства у сфері цінних паперів, регулювання неплатоспроможності і банкрутства в Україні.

Крім того, Роман спеціалізується на  регуляторних аспектах використання надр та операцій в енергетичній галузі в Україні, а також на консультуванні клієнтів в рамках структур державно-приватного партнерства.

 

вернуться в Новости