01 листопада 2014
Роман Степаненко призначений партнером практики банківського та фінансового права, ринків капіталу ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна з радістю повідомляє про призначення Романа Степаненко на посаду партнера практики банківського та фінансового права, ринків капіталу Бюро з 1 листопада 2014 року.

Роман спеціалізується на супроводі міжнародних проектів із залучення боргового та акціонерного фінансування, інвестиційних проектів, реструктуризації боргових зобов'язань, деривативних транзакцій, а також операцій з цінними паперами. Приєднавшись до команди Бюро у 2004 році, Роман супроводжував складні фінансові проекти на українському ринку загальною сумою понад 30 мільярдів доларів США. Серед них особливо слід відзначити найбільші транзакції по залученню фінансування державою Україна, державними і комерційними банками, провідними українськими та міжнародними корпораціями; розміщення цінних паперів відповідно до Правила 144А; прямі випуски єврооблігацій українськими суверенними і квазісуверенними позичальниками; випуски єврооблігацій українськими корпоративними позичальниками та комерційними банками за допомогою структури облігацій участі в позиці; угоди у сфері структурованих фінансових продуктів за участю транснаціональних компаній; перші і найбільші українські корпоративні реструктуризації заборгованості, комплексні деривативні угоди для хеджування ризиків тощо.

Роман Степаненко рекомендований серед кращих юристів України у сферах банківського та фінансового права, ринків капіталу згідно з Chambers, IFLR100, The Legal 500 та ін.

Роман отримав ступінь магістра міжнародного права (диплом з відзнакою) в Київському міжнародному університеті, Інститут міжнародних відносин, у 2005 році.

«Я з великим задоволенням вітаю Романа в команді партнерів Бюро. Призначення Романа є логічним продовженням його професійних досягнень. Його величезний вклад у розвиток практики банківського та фінансового права, ринків капіталу Бюро, унікальна міжнародна експертиза, відмінне знання ринку, а також підтримка клієнтів у найбільш складних та інноваційних проектах, дають нам абсолютну впевненість у правильності нашого рішення», - коментує Сергій Свириба, керуючий партнер ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

вернуться в Новости