23 липня 2014
Сергія Гребенюка обрано заступником голови Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України

17 липня 2014 року в Києві відбулось засідання новоствореної Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України, на якому Сергія Гребенюка, адвоката, радника,  співкерівника практики кримінального права ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, було обрано заступником голови дорадчого органу.

Сергій Гребенюк бере активну участь у професійній громадській діяльності. У 2012 році його було обрано заступником голови комітету кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України, а з 2013 року Сергій є керівником київського відділення Асоціації юристів України. Пан Гребенюк входить до сотні кращих юристів України за версією всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2012-2013» видавництвa «Юридична газета». Його визнано та рекомендовано як фахівця у кримінальному праві дослідженням «Ukrainian Law Firms 2014», яке щорічно проводиться видавництвом «Юридична практика».

Консультативна рада є постійно діючим колегіальним консультативним органом при Генеральній прокуратурі України. Консультативну раду було створено у квітні 2014 року. До її складу увійшли відомі громадські та політичні діячі, фахівці з юриспруденції, науковці, знані журналісти. Строк повноважень членів Консультативної ради становить два роки. Члени Консультативної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

 

вернуться в Новости