19 листопада 2012
Сергія Свирибу призначено представником міжнародної асоціації по боротьбі з шахрайством FraudNet в Україні

Сергія Свирибу, керуючого партнера Юридичного бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, призначено ексклюзивним представником FraudNet в Україні.

У цій ролі Сергій Свириба буде контактною особою FraudNet в Україні, відповідальним за представлення інтересів суб’єктів, потерпілих від шахрайства. Збори Ради, яка координує питання розширення мережі FraudNet, відбулися 13 листопада 2012 року.

FraudNet – це унікальна у своєму роді мережа юридичних фірм, які спеціалізується на розслідуванні і попередженні злочинів у сфері бізнесу. FraudNet є частиною Комісії з економічних злочинів Міжнародної торгової палати (ICC CCS), до складу якої входять представники правоохоронних органів, юридичних фірм і компаній з різних галузей міжнародного бізнесу, таких як перевезення, транспорт, торгівля, банківська та страхова справа, інтелектуальна власність та інформаційні технології.

Членство в асоціації FraudNet надає можливість об’єднанню зусиль зі світовим товариством щодо розслідування та боротьби з шахрайством в іноземних юрисдикціях, що збільшує шанси на відшкодування збитків від шахрайства. Організація надає своїм членам численні можливості для встановлення міжнародних зв’язків та рекомендацій.

вернуться в Новости