26 червня 2013
Сергія Гребенюка обрано Головою Відділення Асоціації юристів України в м. Києві

Сергія Гребенюка, адвоката, радника, співкерівника практики кримінального права ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна обрано Головою Відділення Асоціації правників України в м. Києві.

Кандидатуру Сергія Гребенюка  було схвалено членами новообраного Правління Асоціації під час першого засідання 13 червня 2013 року, на якому обговорювалися стратегічні цілі та завдання АПУ на найближчі роки.

«АПУ - це той професійний майданчик, який надає змогу активним правникам обмінюватися досвідом та ідеями, підвищувати власний професіоналізм та в цілому розвивати юридичну спільноту. Я ціную можливість зробити свій внесок у розвиток професії та буду відповідально ставитися до цього завдання», - прокоментував Сергій своє обрання. 

Сергій Гребенюк є членом Асоціації правників України, а з листопада 2012 року - заступником голови Комітету кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації.

Асоціація правників України (АПУ) - всеукраїнська громадська організація, яка заснована у 2002 році з метою об'єднання юристів для створення сильного та впливового професійного співтовариства, яке стало потужним голосом правничої спільноти України.

вернуться в Новости