24 вересня 2015
Сергій Гребенюк переобраний очільником Відділення АПУ в м. Києві на другий термін

Сергій Гребенюк, адвокат, радник та співкерівник практики кримінального права ЄПАП Україна, переобраний очільником Відділення Асоціації правників України (АПУ) в м. Києві на другий термін.

Пан Гребенюк є визнаним експертом у сфері кримінального права та рекомендований серед кращих юристів України дослідженнями Ukrainian Law Firms 2015 та «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2015».

Сергій бере активну участь у професійній громадській діяльності. У 2012 році його було обрано заступником голови комітету кримінального та кримінально-процесуального права АПУ, а з 2013 року Сергій є керівником столичного відділення АПУ. У 2014 році Сергія було обрано заступником керівника Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України.

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка стала потужним голосом правничої громади нашої країни. АПУ є членом Міжнародної асоціації юристів (ІВА), підтримує тісні контакти з Радою правничих співтовариств та адвокатур Європи (ССВЕ) та Американською асоціацією юристів (АВА).

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Асоціації.

вернуться в Новости