02 квітня 2015
Шість представників бюро увійшли до числа 100 найкращих юристів України

28 березня 2015 року було оприлюднено результати всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2015» видання «Юридична газета». Цього року одразу шість представників ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна названі у числі 100 найкращих юристів країни. ЄПАП Україна входить до п'ятірки лідерів серед юридичних фірм України за кількістю юристів, відзначених виданням.

Згідно з результатами дослідження, до сотні кращих юристів України увійшли керуючий партнер Сергій Свириба, партнери Оксана Ільченко, Маркіян Ключковський та Роман Степаненко, радник Сергій Гребенюк та старший юрист Арсеній Мілютін.

«Вибір клієнта» - єдине в Україні дослідження, яке ґрунтується на визначенні кращих юристів винятково голосами клієнтів, шляхом проведення безпосереднього анкетування. Цього року в дослідженні взяла участь рекордна кількість респондентів - понад 2 тисяч представників бізнесу в Україні - українських та іноземних підприємств, що користуються послугами зовнішніх юридичних радників.

Ключові контакти

вернуться в Новости