10 жовтня 2014
Податкова практика ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна рекомендована авторитетним рейтингом World Tax 2015

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, ексклюзивний представник в Україні найбільшої міжнародної асоціації податкових консультантів Taxand, отримало високі рекомендації згідно з нещодавно опублікованим рейтингом World Tax 2015 міжнародного довідника International Tax Review.

ЄПАП Україна продовжує займати високі позиції в рейтингу найкращих консультантів України з питань оподаткування, консультуючи «українські та міжнародні компанії, що планують вийти на український ринок». Вже традиційно Бюро рекомендовано за відмінну експертизу в галузях податкового права та податкових спорів.

Рейтинг окремо відзначає старшого юриста Олександра Майданика за його «вагомий внесок у перемогу команди у податкових спорах».

Протягом досліджуваного періоду юристи Бюро неодноразово надавали податкові консультації в ході структурування найбільш складних міжнародних угод. Зокрема, рейтинг відзначає консультування з питань українського податкового законодавства глобальної компанії прямих інвестицій Apax Partners LLP в рамках угоди з придбання GlobalLogic, однієї з найбільших компаній повного циклу розробки програмних продуктів.

World Tax - міжнародний рейтинг податкових та фінансових консультантів довідника International Tax Review, одного з найбільш авторитетних видань у галузі податків, що публікується вже понад 20 років. Під час укладання рейтингу дослідники та журналісти International Tax Review проводять опитування експертів з 56 країн світу.

вернуться в Новости