30 січня 2013
World Trademark Review 1000 рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» для України та Росії

Довідник World Trademark Review 1000 (WTR 1000), що спеціалізується у галузі інтелектуальної власності, рекомендує практику інтелектуальної власності ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в Україні та Росії як одну з кращих у своїх юрисдикціях.

В Україні ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» займає позицію у Срібній Лізі. Довідник відзначає, що «фірма отримала заслужену репутацію однієї з найбільш кваліфікованих у цій галузі». Серед визначних проектів фірми WTR 1000 відзначає «надання консультацій УЄФА з питань охорони торгового знаку у зв'язку з проведенням футбольного турніру Євро-2012».

Довідник також звертає увагу на експертизу Бюро в галузі вирішення спорів, отриману завдяки «тривалій роботі, яка дозволила створити процвітаючу судову практику».

Тараса Кислого, керівника практики інтелектуальної власності в Україні, WTR 1000 називає «глибоко шанованим юристом, що викликає захоплення». Він спеціалізується на захисті прав інтелектуальної власності, судових розглядах щодо захисту прав, а також супроводжує антиконтрафактні спори та спори з питань власності; серед його клієнтів – Viacom, Verizon та УЕФА.

У Росії ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» входить до Бронзової Ліги. Серед визначних проектів Бюро довідник називає роботу з «відомими світовими брендами, включаючи Sony Music Entertainment та Microsoft, з питань ліцензування та договорів».

Довідник високо оцінює роботу російської команди практики інтелектуальної власності Бюро, яка «надає відмінні консультації, швидко реагує і з якою легко працювати». Бюро також відзначено за роботу у супроводі значних угод у сфері інтелектуальної власності.

Павло Садовський, керівник практики інтелектуальної власності в Росії, рекомендований як «один з найперспективніших юристів».

***

The World Trademark Review 1000 є єдиним незалежним довідником, який спеціалізується виключно на питаннях захисту інтелектуальної власності, аналізуючи дану галузь у понад 50 ключових юрисдикціях з метою визначення провідних фірм та фахівців у галузі захисту інтелектуальної власності.

вернуться в Новости