02 квітня 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна – фіналіст у категорії «Фірма року в сфері оподаткування в Україні» за версією International Tax Review's European Tax Awards 2015

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна увійшло до числа номінантів на отримання престижної премії European Tax Awards 2015 видання International Tax Review в категорії «Фірма року у сфері оподаткування в Україні».

Премія The European Tax Awards заснована журналом International Tax Review, одним із найбільш авторитетних видань у сфері податків. Щорічно у рамках премії журі визначає провідних гравців європейського ринку, ґрунтуючись на таких критеріях, як розмір практики, інноваційний підхід та складність супроводжуваних проектів.

Переможці премії The European Tax Awards 2015 будуть оголошені на урочистій церемонії, що відбудеться 21 травня 2015 року в готелі Grosvenor House у Лондоні.

З більш детальною інформацією щодо премії European Tax Awards 2015 та повним списком претендентів можна ознайомитись за посиланням.

вернуться в Новости