07 квітня 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна знову серед п'ятірки лідерів рейтингу Best Lawyers 2015 в Україні

Цього року сім юристів і партнерів ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна увійшли до числа провідних експертів у 13 галузях права в Україні згідно з виданням Best Lawyers 2015. Бюро увійшло до п'ятірки лідерів серед юридичних фірм України за кількістю юристів, відзначених виданням.

Окрім цього, партнер Ілона Цекелі була удостоєна звання «Юрист року в Україні» в галузі інвестицій. Тільки один юрист у кожній окремій галузі юридичної практики удостоюється звання «Юрист року».

Юристи та партнери Бюро були відзначені в наступних галузях:

  • Олег Бойчук: корпоративне право
  • Оксана Ільченко: антимонопольне / конкурентне право, корпоративне право
  • Маркіян Ключковський: арбітраж, медіація, міжнародний арбітраж, вирішення судових спорів, спортивне право
  • Тарас Кислий: інтелектуальна власність / TMT
  • Сергій Свириба: арбітраж, медіація, вирішення судових спорів
  • Ілона Цекелі: банківське і фінансове право, інвестиційне право, земельне право, злиття та поглинання та корпоративне право, нерухомість та будівництво

Вже понад 30 років Best Lawyers є одним з найавторитетніших рейтингів юридичної спільноти у світі. Починаючи з 2006 року, видання щорічно публікує міжнародний рейтинг у більш ніж 70 країнах світу. Best Lawyers складає списки видатних юристів, ґрунтуючись на вичерпному аналізі експертних оцінок, що надаються на конфіденційній основі тисячами провідних юристів своїм колегам по галузі права.

Ключові контакти

вернуться в Новости