04 лютого 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна консультує один з найбільших у світі промислових, торговельних та інвестиційних холдингів з питань українського законодавства

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступає юридичним радником свого давнього клієнта - промислового, торговельного та інвестиційного гіганта зі штаб-квартирою в Японії, з різних питань трудового та корпоративного права, нерухомості, а також з регуляторних питань, пов'язаних з діяльністю компанії в Україні.

Команди практик трудового та корпоративного права Бюро надають комплексну юридичну підтримку компанії, зокрема, з питань внутрішніх політик, управління українським підрозділом та найму персоналу, в тому числі й іноземних громадян. Юристи практики нерухомості представляли інтереси клієнта в переговорах щодо оренди комерційної нерухомості. Крім цього, ЄПАП Україна консультувало клієнта з питань регулювання у сфері сертифікації продукції.

Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна працює над проектом під керівництвом партнера, керівника практики злиттів і поглинань та корпоративного права Оксани Ільченко, радника, керівника практики нерухомості Олега Бойчука та старшого юриста, керівника практики трудового права Олександри Євстаф'євої.

Ключові контакти

вернуться в Новости