12 травня 2014
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна консультує Dynea Chemicals Oy щодо угоди з продажу дочірнього підприємства в Україні

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником з питань українського права компанії Dynea Chemicals Oy  (далі «Dynea»), найбільшого виробника синтетичних смол для меблевої промисловості у світі, щодо продажу 100 % акцій дочірнього підприємства Dynea Ukraine Ltd німецькій компанії Mellifera Zehnte Beteiligungsgesellschaft mbH. Сума угоди не розголошується.

Угода в Україні є частиною глобальної трансакції, яка охоплює декілька юрисдикцій. Глобальним юридичним радником Dynea виступає юридична фірма Roschier.

Обсяг робіт ЄПАП Україна включав повний юридичний супровід трансакції в Україні, включаючи консультування з питань корпоративного права, підготовку та погодження трансакційних документів, а також супровід завершення угоди.

Dynea - світовий лідер з виробництва синтетичних смол для меблевої промисловості. Компанія володіє 13 підприємствами в 11 країнах Європи і забезпечує робочими місцями більш ніж 620 співробітників. Головний офіс Dynea знаходиться у Гельсінкі, Фінляндія.

Команда «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна працювала над проектом у складі радника Олега Бойчука, юриста Юрія Воловніка, молодшого юриста Надії Дмитренко під керівництвом партнера Oксани Ільченко.

 

 

Ключові контакти

вернуться в Новости