23 червня 2015
ЮБ «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери» Україна консультує Kemira Oyi з питань придбання підрозділу хімікатів для целюлозної промисловості компанії AkzoNobel

ЮБ «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником компанії Kemira Oyi з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України на придбання підрозділу хімікатів для целюлозної промисловості та функціональних хімікатів компанії AkzoNobel, найбільшого в світі виробника фарб, покриттів і хімікатів спеціального призначення. Угода, анонсована в липні минулого року, завершилася у травні 2015 року. Сума угоди склала 152 мільйони євро.

У результаті угоди шість заводів з виробництва хімікатів для целюлозної промисловості компанії AkzoNobel, а також близько 350 співробітників перейшли в Kemira. Крім цього, Kemira має намір наростити виробничі потужності на власних заводах з виробництва хімікатів для целюлозної промисловості. Очікується, що процес інтеграції триватиме близько двох років, а синергія від придбання дозволить отримати додатковий чистий річний дохід у розмірі 15 мільйонів євро. Виробничі потужності, що перейшли у власність Kemira, розташовані в Австралії, Індонезії, Іспанії, Італії, Таїланді та Південній Кореї.

Kemira Oyj - глобальна хімічна компанія, що обслуговує замовників у водоємних галузях промисловості. У 2014 році дохід компанії Kemira склав 2,1 мільярда євро, а штат співробітників налічував близько 4500 чоловік. Акції компанії Kemira котируються на біржі NASDAQ OMX Helsinki Ltd.

AkzoNobel - найбільший світовий виробник фарб, покриттів і хімікатів спеціального призначення. Штат компанії AkzoNobel налічує більше 50 000 співробітників, що працюють в більш ніж 80 країнах світу. Штаб-квартира розташована в місті Амстердам, Нідерланди. В спектр продукції AkzoNobel входять такі широко відомі марки, як Dulux, Sikkens, International і Eka.

Команда ЮБ «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери» Україна працювала над проектом у складі радника Олега Бойчука, юристів Оксани Франко та Надії Дмитренко, молодшого юриста Ростислава Зеленюка під керівництвом партнера Oксани Ільченко.

Ключові контакти

вернуться в Новости