12 березня 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна одним з перших в Україні здійснило супровід процедури податкового компромісу в значному податковому спорі

Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна успішно представила інтереси найбільшого постачальника нафтопродуктів в Україні у судовому спорі, а також при досягненні податкового компромісу. Даний проект є унікальним для українського ринку як один з перших та значних прецедентів застосування податкового компромісу на практиці.

Спір виник відносно донарахованих податків та штрафних санкцій на загальну суму близько 200 мільйонів гривень. На стадії судового оскарження клієнт прийняв рішення слідувати процедурі компромісу.

Всі переговори та процедури з досягнення компромісу були проведені та закінчені у стислий термін після 17 січня 2015 року - дати надбання чинності закону про компроміс. Вже у першій декаді лютого 2015 року отримано підтвердження податкового органу про те, що компроміс досягнуто, провадження у судовому податковому спорі припинено.

Юристи ЄПАП Україна здійснили комплексний юридичний супровід, зокрема, з питань підготовки, узгодження з податковим органом та належної подачі заяви про намір досягнення податкового компромісу згідно з актом перевірки.

Команда ЄПАП Україна супроводжувала даний проект у складі співкерівника практики податкового права Олександра Майданика, співкерівника практики податкових спорів Арсена Мілютіна, а також юриста судової практики Антона Сінцова. Представництво клієнта з питань кримінального права здійснювали радник, співкерівник практики кримінального права Сергій Гребенюк та юрист Володимир Ткаченко.

вернуться в Новости