19 лютого 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна успішно представила інтереси іноземного інвестора в позасудовому врегулюванні спору в сфері інтелектуальної власності

Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна супроводжувала переговори між інвестором з Бенілюксу та українською командою розробників програмного забезпечення (ПЗ) в рамках позасудового врегулювання спору в сфері інтелектуальної власності.

Спір виник навколо прав інтелектуальної власності на дороге програмне забезпечення, яке Клієнт придбав у середині 2014 року. Придбання прав інтелектуальної власності відбулося в рамках процедури банкрутства європейської компанії, яка раніше залучала команду українських розробників для технічної підтримки відповідного програмного забезпечення.

В результаті напружених переговорів, що тривали кілька місяців, сторони уклали мирову угоду на вигідних для Клієнта умовах. Згідно з підписаною мировою угодою, сторони беззаперечно визнали, що всі права на ПЗ належать Клієнту.

Команда ЄПАП Україна супроводжувала проект у складі юриста Наталії Спиридонової під керівництвом партнерів Оксани Ільченко та Сергія Свириби.

Ключові контакти

вернуться в Новости