26 травня 2014
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна консультує Richmont Holdings в угоді з придбання Agel Enterprises

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником з питань українського права компанії Richmont Holdings щодо придбання компанії Agel Enterprise, світового постачальника біологічно активних харчових добавок.

Обсяг робіт ЄПАП Україна включав повний юридичний супровід трансакції в Україні, у тому числі консультування з питань структурування угоди, підготовку та погодження трансакційних документів, а також консультування з питань українського права. Команда практики антимонопольного права Бюро консультувала з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України на здійснення транзакції.

Над трансакцією працювали 16 юридичних радників – членів Lex Mundi у різних юрисдикціях, глобальним юридичним радником Richmont Holdings виступила міжнародна юридична фірма Baker Botts.

Richmont Holdings приватна, сімейна компанія з головним офісом у Далласі, штат Техас, США. Діяльність компанії включає кілька напрямків: прямі інвестиції у виробників споживчих товарів та інвестиційні компанії, а також активні і пасивні інвестиції (капітал і ресурси).

Agel поставляє біологічно активні харчові добавки у більш ніж 55 країн світу, включаючи Австралію, Аргентину, Великобританію, Угорщину, Гонконг, Ізраїль, Італію, Канаду, Коста Ріку, Малайзію, Мексику, Нідерданди, Польщу, Росію, Сінгапур, США, Таїланд, Тайвань, Україну, Чилі та Японію. Головний офіс компанії Agel Enterprises знаходиться у штаті Юта, США.

Команда «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна працювала над проектом у складі радника Олега Бойчука, юристів Наталії Спиридонової та Юрія Воловніка під керівництвом партнера Оксани Ільченко.

 

Ключові контакти

вернуться в Новости