29 жовтня 2013
Юристи «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна взяли участь у підготовці огляду Doing Business 2014

Юристи «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна взяли участь у підготовці огляду «Ведення бізнесу 2014» (Doing Business 2014), одинадцятого  видання серії в рамках проекту Doing Business Світового банку(World Bank)  і Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

В рамках участі у підготовці огляду партнер Оксана Ільченко, радники Гліб Бялий, Олег Бойчук, Роман Степаненко і Сергій Гребенюк, юристи Арсеній Мілютін, Олександр Майданик, Олександра Євстафьева, Віталій Кулініч, Наталія Спиридонова, Олексій Лацько, Андрій Книш, Тарас Черніков, Надія Дмитренко, Юрій Воловнік та Юрій Некляєв надали статті на теми працевлаштування та зайнятості населення, прав при отриманні кредиту, механізмів регулювання неплатоспроможності, майнових питань та питань регулювання контрактних взаємовідносин в Україні.

У підготовці рейтингу взяли участь понад 7000 експертів з різних країн світу – консультанти з питань підприємництва, юристи, економісти, урядовці, а також провідні вчені різних країн, які надають методичну та експертну допомогу.

Рейтинг «Ведення бізнесу 2014» (Doing Business 2014) - щорічне дослідження групи Світового банку, що оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності на основі 10 індикаторів в 189 країнах світу. Доповідь присвячена оцінці нормативних актів, що регулюють діяльність малих та середніх підприємств протягом всього життєвого циклу і порядку їх застосування на практиці.

З детальною інформацією стосовно рейтингу можна ознайомитися на офіційному сайті Світового банку.

Ключові контакти

вернуться в Новости