25 липня 2013
Юристи практики спортивного права ЄПАП Україна захистили інтереси футболіста Крістобаля Маркеса у спорі з футбольним клубом

Юристи практики спортивного права ЄПАП Україна захистили інтереси футболіста Крістобаля Маркеса у спортивному спорі, що виник між футболістом і футбольним клубом «Карпати» через порушення умов контракту.

Під час захисту інтересів клієнта юристи практики консультували щодо розірвання контракту з клубом, а також щодо стягнення заборгованості перед футболістом. Завдяки грамотній стратегії захисту та компетенції юристів, Палата з вирішення спорів Федерації Футболу України (ФФУ) своїм рішенням достроково розірвала контракт через його порушення з боку ФК «Карпати», надала Крістобалю Маркесу статус «вільного агента» і зобов'язала футбольний клуб виплатити футболісту майже 600 000 євро заборгованості та компенсації за порушення умов контракту.

Рішення Палати з вирішення спорів ФФУ може бути оскаржене в Спортивному арбітражному суді в Лозанні.

Інтереси футболіста захищала команда Бюро у складі партнера, керівника практики спортивного права ЄПАП Україна Маркіяна Ключковського та юриста Олександра Волкова.

вернуться в Новости