Карта сайта Роздрукувати
ЄПАП Україна

ЄПАП Україна об’єднує більше 30 досвідчених юристів під керівництвом 8 партнерів. Ми є частиною найбільшої юридичної фірми на території СНД, що була створена завдяки об’єднанню з провідним Адвокатським бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» у липні 2011 року.

Ми знаємо, як працює бізнес наших клієнтів, адже регулярно консультуємо з різноманітних правових питань провідні компанії різних галузей економіки. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам значний досвід роботи зі складними транскордонними угодами і спорами, адже регулярно представляємо інтереси міжнародних компаній, які ведуть бізнес в СНД, і компаній з СНД, які працюють на міжнародних ринках.

Завдяки міцним партнерським стосункам з провідними глобальними юридичними фірмами ми можемо забезпечити наших клієнтів надійним юридичним радником в будь-якій юрисдикції світу. Зокрема, ЄПАП Україна є ексклюзивним представником в Україні ряду авторитетних міжнародних асоціацій юридичних фірм: Lex Mundi і міжнародної асоціації по боротьбі з шахрайством FraudNet.

Наша репутація підтверджена найбільш авторитетними міжнародними юридичними рейтингами, серед яких Chambers, The Legal 500, IFLR 1000, Who's Who Legal та багато інших, які регулярно рекомендують наші практики та експертів. За даними Global Arbitration Review ми є єдиною фірмою в СНД, яка входить до 100 найкращих арбітражних практик світу.

У 2014 році Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» стало безумовним переможцем престижної премії The Lawyer European Awards 2014, отримавши одразу два головних призи. Вперше найбільша національна фірма була названа «Юридичною фірмою року в Європі». Бюро також стало переможцем у номінації «Фірма року в області корпоративного права в Європі».