ЄПАП Україна

ЄПАП Україна – провідна українська юридична фірма з 20-річним досвідом роботи.

Ми поєднуємо досвід роботи на ринках, що розвиваються, з високими міжнародними стандартами та знанням бізнесу.

Команда з кращих фахівців у своїх галузях допомагає уникати і реагувати на юридичні та бізнес-ризики, поєднуючи трансакційну експертизу та досвід у сфері вирішення спорів.

Практики: антимонопольне право; банківське і фінансове право; банкрутство та реструктуризація; злиття і поглинання та корпоративне право; інтелектуальна власність; кримінальне право; міжнародні арбітражні і судові спори; міжнародне торгове і митне право; податкове право; проектне фінансування та ДПП; ринки капіталу; сімейне право; судове право; трудове право.

Індустрії: авіація; агробізнес; енергетика; інтелектуальна власність / ТМТ; інфраструктура і транспорт; морське право; нерухомість і будівництво; споживчі товари і торгівля; природні ресурси; спортивне право; фармацевтика та охорона здоров'я; фінансові установи; фонди прямих інвестицій; хімічна промисловість.

Клієнти: найбільші іноземні та українські компанії, уряди, інституційні інвестори, банки, міжнародні фінансові установи, технологічні компанії, професійні спортсмени та спортивні клуби.

Індивідуальний підхід: високий рівень інтеграції між практиками, офісами, індустріями та спеціалізаціями дозволяє розробляти творчі та нестандартні рішення.

Міжнародна інтеграція: найбільша юридична фірма в регіоні з офісами в Україні, Білорусі, Росії, асоційованими офісами у Великобританії і США, а також глобальним покриттям через мережу незалежних юридичних фірм Lex Mundi і мережу «best friends».

Репутація підтверджена довідниками Chambers and Partners, Legal 500, IFLR 1000, Global Arbitration Review 100, Global Investigation Review 100, Who's Who Legal, World Tax Review; переможець премії The Lawyer European Awards 2018 у категорії «Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД».

Соціальна відповідальність: ми беремо активну участь в розробці законопроектів і pro bono роботі з метою поліпшення бізнес-клімату в країні.