Про нас

ІСТОРІЯ

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» існує в різних організаційно-правових формах з 1993 року.

У середині дев'яностих років найбільші західні корпорації відкривали для себе пострадянський простір. Не дивно, що першими клієнтами Бюро на етапі становлення були іноземні інвестори й іноземні юридичні фірми, що представляли інвесторів у Росії. Вони мали потребу в тому, щоб отримати кваліфіковану юридичну підтримку щодо російського права, надану без відриву від російських реалій, але в «системі координат», прийнятої на міжнародному ринку.

У другій половині дев'яностих років Бюро брало активну участь в економічних процесах, що відбувалися в ті роки в країні. Зокрема, ми неодноразово захищали права й законні інтереси власників різних підприємств від недружніх поглинань, відстоювали права акціонерів підприємств, з яких незаконно виводилися активи. Адвокати бюро захищали клієнтів у найбільших корпоративних конфліктах того часу, правдою ставши гідним звання «Провідної юридичної компанії-захисника від ворожих поглинань і рейдерських захоплень на російському ринку» за версією журналу «Злиття й поглинання» (Росія).

По мірі посилення позицій російських компаній у двохтисячні роки, Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» взяло активну участь у глобальній експансії російського бізнесу, представляючи інтереси найбільших російських компаній за кордоном. Ми використали, з одного боку, унікальне розуміння російського клієнта, з іншого боку - накопичений досвід роботи у міжнародних проектах.

Відповідаючи на зростаючі міжнародні амбіції й потреби наших клієнтів, навесні 2007 року відбулося урочисте відкриття асоційованого офісу Бюро в Лондоні, Egorov Puginsky Afanasiev & Partners LLP. Офіс перебуває в Сіті, діловому районі Лондона, по сусідству з провідними міжнародними юридичними фірмами й інвестиційними банками. Асоційований офіс Egorov Puginsky Afanasiev & Partners LLP став важливою платформою для взаємодії з британським юридичним співтовариством при рішенні завдань російських клієнтів Бюро, а також важливою ланкою в наданні консультаційних послуг з питань російського права юридичним компаніям Великобританії, країн континентальної Європи й США.

В 2008 році Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» стало першою російською юридичною фірмою, що було відзначено престижною міжнародною премією Chambers Europe Awards for Excellence у категорії «Краща російська юридична фірма року». Ця подія відкрила серію престижних міжнародних нагород, отриманих фірмою згодом і затвердивла статус Бюро як провідної юридичної фірми в Росії.

В 2011 році Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» оголосило про злиття з міжнародною юридичною фірмою Magisters, у результаті якого Бюро істотно випередило всі міжнародні й національні юридичні компанії за розміром команди й діапазоном областей практики в Росії й СНД, ставши найбільшою юридичною фірмою в регіоні з унікальними можливостями на міжнародних ринках.