Про нас

Київ

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери» (ЄПАП Україна) об'єднує в Україні команду експертів у сфері правової підтримки інвестицій під керівництвом партнерів із багаторічним практичним досвідом. Ми входимо до найбільшої юридичної компанії на території СНД, створеної в липні 2011 року після об'єднання з провідним Адвокатським бюро «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери».

Ми знаємо, як працює бізнес наших клієнтів, тому що постійно консультуємо провідні компанії різних галузей економіки з різноманітних правових питань. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам багатий досвід роботи зі складними міжнародними угодами і спорами, оскільки ми постійно представляємо інтереси міжнародних компаній, які працюють у країнах СНД, і компаній із країн СНД, які ведуть бізнес на міжнародних ринках.

Ми надаємо індивідуальні професійні юридичні послуги з найважливіших питань, діючи як самостійно у якості проект-менеджера і/або кризового менеджера, так і спільно з діючою командою клієнта для досягнення найкращих результатів.

За роки роботи ми налагодили тісну співпрацю з найкращими закордонними юридичними компаніями.

Наша репутація підтверджена найавторитетнішими міжнародними юридичними рейтингами, серед яких Chambers, The Legal 500, IFLR 1000, Who's Who Legal та інші, що регулярно рекомендують наші практики та експертів.

У 2014 році бюро «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери» стало безумовним переможцем престижної премії The Lawyer European Awards 2014, отримавши відразу дві головні нагороди. Вперше найбільша національна компанія була названа «Юридичною фірмою року в Європі». Крім того, бюро отримало звання «Фірма року в сфері корпоративного права в Європі».