Про нас

Київ

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» (ЄПАП Україна) є однією з провідних національних юридичних фірм в Україні, що надає повний комплекс юридичних послуг і консультує провідні світові і місцеві підприємства в Україні, в СНД і по всьому світу. Український офіс Фірми був заснований в 1997 році як Magisters, а в липні 2011 року фірма об'єдналася з російським Бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери».

Українська команда нараховує 7 партнерів і більше 40 юристів і складається з найбільш відомих юристів і практикуючих адвокатів України. Фірма об'єднує провідних та найбільш визнаних експертів з правових питань, які поєднали значний досвід роботи на ринках, що розвиваються, з міжнародними професійними стандартами. Ми регулярно представляємо інтереси міжнародних компаній, які ведуть бізнес в СНД, і компаній з СНД, які працюють на міжнародних ринка. Наша команда неодноразово представляла інтереси держави щодо укладання угод та у спорах. Українська команда ЄПАП має значний досвід надання юридичних консультацій численним урядовим і міжурядовим організаціям, а також провідним українським і міжнародним компаніям.

Наші партнери і юристи отримали юридичну освіту в найкращих ВУЗах України, а також здебільшого пройшли навчання за кордоном і стажування в провідних міжнародних юридичних фірмах Європи, США і Великобританії.

Фахівці Фірми постійно займають найкращі позиції в міжнародних і локальних рейтингах і були рекомендовані для роботи в Україні усіма найбільш авторитетними юридичними довідниками, в тому числі Chambers, Legal 500, IFLR 1000, PLC Which Lawyer, Who's Who Legal та іншими. Фірма була визнана юридичною фірмою року в Росії і СНД на The Lawyer European Awards 2010 і 2011 року, і отримала багато інших нагород.

ЄПАП Україна є членом провідних міжнародних асоціацій юридичних фірм, включаючи Lex Mundi і мережу податкових консультантів Taxand. Київське бюро є ексклюзивним представником в Україні міжнародної асоціації по боротьбі з шахрайством FraudNet. В Україні ми також активно беремо участь у роботі провідних місцевих асоціацій, а саме Американської торгової палати, Європейської Бізнес Асоціації, Українського Національного комітету Міжнародної Торговельної Палати (ICC Ukraine). Також ЄПАП Україна є генеральним партнером Асоціації юристів України.