Про нас

Мінськ

Мінський офіс Юридичного бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» (ЕПАП) є одним з лідерів білоруського юридичного ринку й консультує клієнтів із всіх питань здійснення комерційної діяльності на території Республіки Білорусь. Історія білоруського офісу Бюро включає здійснення діяльності в межах юридичної фірми «БелЮрбюро» (2003 -2008 р.), надання послуг під брендом Magisters у результаті першого трансграничного злиття «БелЮрбюро» і Magisters (2008 - 2011 р.). З 2011 року фірма працює під брендом «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» після об'єднання Magisters з російським АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери», у результаті чого була створена найбільша юридична фірма на всій території СНД.

Білоруський офіс Бюро поєднує професійну команду юристів, що одержали юридичну освіту в провідних навчельних закладах Білорусі й за кордоном, атестовані Міністерством юстиції Республіки Білорусь для надання юридичних послуг на території Республіки, а також вільно володіють іноземними мовами.

Білоруський офіс брав участь у найбільших угодах на території Білорусі й має унікальну експертизу завдяки участі в пілотних для Білорусі проектах. Відмінне знання білоруського права, розуміння специфіки ведення бізнесу в Білорусі, відповідність високим міжнародним стандартам надання юридичних послуг і розуміння очікувань локальних і міжнародних клієнтів роблять мінське Бюро ЕПАП оптимальним партнером при виборі першокласного юридичного консультанта.

Команда в Мінську є визнаним експертом у таких областях практики, як ринки капіталу, фінансове й банківське право, злиття й поглинання й корпоративне право, приватизація, нерухомість і будівництво, податкове право, міжнародне торговельне й митне право, захист інтелектуальної власності й розв’язання суперечок.

Серед клієнтів мінського офісу - Європейський банк реконструкції й розвитку, Євразійський банк розвитку, BNP Paribas, Citigroup, Royal Bank of Scotland, Ощадбанк Росії, Deutsche Bank, DPD, EXIDE, General Motors, Teva, TDF Ecotech AG, Technip Benelux, SILGAN, Katren, Efes Breweries International, ECCO, British American Tobacco, CEVA Sante Animale, JP Morgan, Perfetti Van Melle, Pernod Ricard, SEB Bank, VELUX і багато інших.

Юристи мінського офісу є визнаними експертами й рекомендовані для ведення бізнесу такими авторитетними юридичними довідниками, як Legal 500, Chambers Global, Сhambers Europe, IFLR1000, PLC Which Lawyer, Best Lawyers, Who's Who Legal і іншими. За версією Legal 500, в 2018 році офіс бюро в Білорусі очолив рейтинг юридичних фірм і отримав спеціальну відзнаку аналітиків та клієнтів за «відданість, пунктуальність, точність і вміння вести діалог», а також за «клієнтоорієнтований підхід». На думку міжнародного юридичного довідника IFLR1000 2018, сильною стороною команди фірми в Білорусі «є відмінні технічні навички і швидке реагування». Один із довідників зазначає, що члени команди бюро в Мінську — «дуже чуйні та неймовірно уважні до деталей». Клієнти підкреслюють «швидкість відповідей команди», здатність «шукати і знаходити інноваційні рішення». Також бюро визнано юридичною фірмою року в Росії, Україні і СНД (за версією The Lawyer European Awards 2018). Раніше фірма також отримувала цей титул три роки поспіль: у 2010 році як Magisters, а в 2009 і 2011 роках як «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери».

Мінський офіс має спеціальний дозвіл (ліцензію) Міністерства юстиції Республіки Білорусь на здійснення діяльності з надання юридичних послуг за № 02240/623 від 05.01.2009, поновлений на підставі рішення за № 181/1 від 29 листопада 2013 року.