Про нас

Санкт-Петербург

Офіс в Санкт-Петербурзі, найстарший в Бюро, спеціалізується на консультуванні іноземних компаній та інвесторів, які працюють на ринку Північно-Західного регіону, а також найбільших російських та іноземних компаній по всьому світу.

Ми представляємо інтереси клієнтів в міжнародних арбітражних і судових процесах в Росії і за кордоном, здійснюємо юридичний супровід міжнародних комерційних та інвестиційних проектів, складних M&A угод, консультуємо щодо питань корпоративного і антимонопольного права, інтелектуальної власності, інформаційних технологій, банківського і фінансового права, оподаткування, нерухомості і будівництва, трудового, транспортного і морського права. Наші юристи також беруть участь в цілому ряді найбільших інфраструктурних та таких що належать до сфери державно-приватного партнерства проектах, що реалізуються в регіоні.

Більшість членів команди – випускники і викладачі однієї з провідних шкіл права в Росії – юридичного факультету Санкт-Петербурзького державного університету; багато з юристів пройшли навчання в престижних міжнародних навчальних закладах.

Юристи Бюро отримали професійне визнання на локальному і міжнародному рівні. Вони рекомендовані такими авторитетними довідниками як Chambers, Legal 500, Global Arbitration Review, IFLR 1000, PLC Which Lawyer, Who's Who Legal і багатьма іншими.

Юристи санкт-петербурзького офісу є членами багатьох професійних ділових і юридичних асоціацій. Бюро є корпоративним членом найбільшої міжнародної мережі провідних національних юридичних фірм Lex Mundi (ексклюзивним членом — представником Росії), глобальної International Bar Association (IBA), American Bar Association (ABA), Міжнародної торгово-промислової палати (ICC в Росії), Санкт-Петербурзької торгово-промислової палати (СПб ТПП), Американської Торгової Палати (AmCham), Асоціації європейського бізнесу (АЕВ) та інших.

Багатий практичний і академічний досвіду, а також розуміння локального ринку в поєднанні з міжнародними стандартами ведення бізнесу дозволяють нам обслуговувати клієнтів на найбільш високому рівні, передбачаючи дійсно унікальну експертизу в найрізноманітніших галузях права.