Дмитро Дякін
Партнер

Москва

119017 Росія, Москва,
вул. Вел. Ординка, б. 40/5

Тел.: +7 (495) 935 8010
Факс: +7 (495) 935 8011

dmitry_dyakin@epam.ru

Дмитро Дякін вже більше 20 років представляє інтереси клієнтів при вирішенні спорів в державних судах і міжнародному арбітражі. Він спеціалізується на складних транскордонних процесах. Серед його клієнтів національні та іноземні компанії, що працюють в нафтогазовій галузі, банківській сфері, будівництві та сільському господарстві.

Дмитро – видатний експерт у сфері міжнародного арбітражу та має значний досвід ведення проваджень за правилами арбітражу Міжнародної торгової палати (ICC), Арбітражного інституту Стокгольмської торгової палати (SCC), Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA), Міжнародного центру вирішення спорів (ICDR), Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ), Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), а також за регламентом МКАС при ТПП РФ, комплексним арбітражним регламентом JAMS і правилам комерційного арбітражу Американської арбітражної асоціації (ААА).

До приєднання до Бюро в результаті злиття фірм, з 2011 р. Дмитро був керуючим партнером московського офісу юридичної фірми Magisters (2006-2011). Під його керівництвом Magisters успішно провела ряд судових справ, що стали прецедентними.

Досвід Дмитра включає:

  • Представлення інтересів Irish Bank Resolution Corporation, що управляє проблемними активами банку, щодо стягнення багатомільярдних боргів з позичальників в Росії та Україні;
  •  Представлення інтересів Limitless, інвестиційно-будівельної компанії, що базується в ОАЕ, в спорі в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту;
  • Представлення інтересів однієї з найбільших компаній у сфері проектування, постачання і будівництва для нафтогазової галузі в арбітражному спорі за багатомільйонним позовом суднобудівного заводу, пов'язаного з роботами з будівництва опорної частини морської бурової платформи;
  • Консультування клієнта з приводу акціонерного спору в Стокгольмі за правилами Арбітражного інституту Стокгольмської торгової палати (SCC), а також координування паралельних процесів на BVI та Кіпрі з встановлення судових заборон на підтримку зазначеного арбітражного провадження;
  • Захист інтересів англійської компанії в МКАС при ТПП РФ в спорі за договором поставки;
  • Представлення інтересів німецького зернотрейдера в міжнародному комерційному арбітражі за правилами GAFTA у зв'язку з захистом від паралельного провадження, ініційованого відповідачем.

Дмитро входить до комісії з арбітражу за участю держави та державних компаній Міжнародної торгової палати (ICC) в Росії та комітет «Росія-Євразія» Американської асоціації юристів (ABA). Він є членом Британського інституту міжнародного та порівняльного права (BIICL), Міжнародної асоціації юристів (IBA) і Ради користувачів Міжнародного арбітражного центру Сінгапуру (SIAC). У 2017 р. Дмитро призначений заступником Голови Президії Арбітражного центру при Російському союзі промисловців і підприємців (РСПП).

Дмитро з відзнакою закінчив юридичний факультет Московського державного соціального університету, отримав ступінь магістра приватного права в Російській школі приватного права, пройшов навчання за програмою MBA в ГУ-ВШЕ, отримав ступінь магістра права (LL.M.) в Школі права Нью-Йоркського університету (США) і ступінь Executive MBA Лондонської школи бізнесу і Колумбійської школи бізнесу.

Дмитро є адвокатом і членом комісії з розвитку міжнародних зв'язків Адвокатської палати міста Москви.