Джеймс Ворлік
Керуючий директор EPAM America LLC

Вашингтон

EPAM America LLC
2200 Pennsylvania Av. NW, 4th Floor East
Washington, DC 20037, USA

james_warlick@epamamerica.com

Джеймс Ворлік консультує великі міжнародні компанії в сфері розвитку стратегічних відносин з клієнтами та надання супроводу з питань законодавства та державної політики. Клієнти цінують його досвід учасника переговорів, радника зі стратегічних політичних питань та керівника міжнародних програм.

Джеймс є одним із найшанованіших американських високопосадових дипломатів з багаторічним досвідом роботи. Він активно співпрацював з представниками Росії, України, Білорусі та інших країн СНД, а також добре обізнаний з ринками, що розвиваються, у всьому світі. 

Джеймс працював на уряд США більше 30 років. Серед керівних посад, які він обіймав, посади Спеціального посланника і співголови Мінської групи ОБСЄ від США (2013 - 2016 рр.). 

За час своєї кар'єри Джеймс займав наступні високі дипломатичні посади:

  • заступник Спеціального представника зі справ Афганістану та Пакістану в офісі Державного секретаря;
  • Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Республіці Болгарія;
  • Перший заступник помічника Державного секретаря в Бюро зі справ міжнародних організацій, відповідальний за всі аспекти зовнішньої політики США в Організації Об'єднаних Націй;
  • Директор Управління з європейської безпеки та політичних питань, відповідальний у справах політично-військових та безпеки Європи та колишнього Радянського Союзу.

Він також працював Головним радником посла США в Іраку та Генеральним консулом США в Москві.

Серед його інших закордонних посадових призначень: посада директора з питань Німеччини, Австрії та Швейцарії в Бюро у справах країн Європи, посада виконуючого обов'язки радника-посланника / заступника радника з політичних справ посольства США у Німеччині; посада Спеціального помічника Державного секретаря; а також вищі посади в дипломатичних представництвах США на Філіппінах та в Бангладеш.

Джеймс закінчив Стенфордський університет у 1977 р., отримав ступінь магістра політології в коледжі Водхем Оксфордського університету у 1979р. та ступінь магістра права та дипломатії у Школі права та дипломатії ім. Флетчера Університету Тафта у 1980 р.