Карта сайта Роздрукувати
Ілона Цекелі
Партнер

Київ

01030 Україна, Київ,
вул. Володимирська, б. 38

Тел.: +380 (44) 492 8282
Факс: +380 (44) 492 8272

i.zekely@epam.ru

«Уважна та бізнес-орієнтована»

Chambers Global

Ілона Цекелі є партнером ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» та надає юридичні послуги міжнародним компаніям, які здійснюють діяльність у країнах СНД та Європі. Пані Цекелі спеціалізується у сферах корпоративного права, злиттів та поглинань, банківського, фінансового та комерційного права, енергетики, нафти та газу, а також нерухомості та будівництва.

До приєднання до команди Бюро, Ілона Цекелі була керуючим партнером міжнародної юридичної фірми Schönherr в Україні. На цій посаді пані Цекелі успішно займалася управлінням та розвитком українського офісу. Ілона Цекелі супроводжувала міжнародні угоди за участю провідних міжнародних та фінансових організацій, пов’язані зі структуруванням інвестицій, надавала юридичні консультації з питань злиттів та поглинань і корпоративного права, нерухомості, земельних відносин, страхування, нафти та газу.

Визнана провідним експертом та рекомендована Chambers Global и Legal 500. З 2009 року видання Best Lawyers визнає пані Цекелі одним з найкращих юристів України: у 2014 році Пані Цекелі отримала звання «Юрист року» в галузі земельного права за версією видання Best Lawyers, а в 2015 році – «Юрист року» в галузі інвестицій.

До приїзду в СНД у 2007 році пані Цекелі працювала у міжнародній компанії Baker & McKenzie та в інших провідних юридичних фірмах у Відні. Пані Цекелі є автором низки публікацій для українських, австрійських та європейських юридичних видань. Вона отримала ступінь магістра права у Віденському університеті. Є членом Міжнародної асоціації юристів (IBA).

Заходи

Новини