Ілона Цекелі
Партнер, керівник європейського напрямку

Київ

01030 Україна, Київ,
Вул. Богдана Хмельницького, б. 17/52, БЦ «Леонардо»

Тел.: +380 (44) 498 8282

i.zekely@epam.ru

«Уважна та бізнес-орієнтована»

Chambers Global

Ілона Цекелі є керівником європейського напрямку «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» та спеціалізується на наданні правової допомоги міжнародним і національним компаніям, що здійснюють діяльність у країнах СНД і Європи.

Вона спеціалізується на питаннях корпоративного права, злиттів і поглинань, банківського, фінансового, комерційного права, а також нафтогазової індустрії, енергетики, нерухомості та будівництві.

Ілона Цекелі – фахівець із більш ніж 25-річним досвідом у веденні юридичної практики в Європі і країнах СНД. Приєднавшись до команди Бюро у 2010 році, вона консультувала низку найбільших міжнародних банків і фінансових установ, страхових, енергетичних і високотехнологічних компаній.

Зокрема, Ілона супроводжувала проекти у сфері відновлюваної енергетики, у тому числі щодо будівництва об'єктів, серед яких перша сонячна електростанція потужністю 260 МВт в Україні, а також консультувала з різних правових питань під час підготовки до проведення чемпіонату ЄВРО-2012 в Україні.

Раніше Ілона займала позицію керуючого партнера міжнародної юридичної фірми в Україні. Вона брала участь у супроводі численних транскордонних угод, пов'язаних зі структуруванням інвестицій, консультувала з питань злиттів і поглинань і корпоративного права, нерухомості, земельних відносин, страхування, нафти і газу. Її роботу відзначили такі юридичні довідники, як Chambers, The Legal 500 і IFLR1000. З 2009 року видання Best Lawyers відзначає Ілону як одного з найкращих юристів України. У 2014 році видання Best Lawyers назвали її «Найкращим юристом року» в царині земельного права, а в 2015 році її визнали «Юристом року» в Україні в царині інвестицій.

До приїзду в СНД у 2007 році Ілона працювала в міжнародній компанії Baker & McKenzie, а також в інших знаних юридичних фірмах у Відні. Ілона є автором низки публікацій із питань українського, австрійського та європейського права. Вона отримала ступінь магістра права в Університеті Відня і є членом Асоціації правників України та Міжнародної асоціації юристів (IBA), членом Ради від Росії в Європейському регіональному форумі Міжнародної асоціації юристів.

Заходи

Подивитись все

Новини

Подивитись все

Публікації на тему

Подивитись все