Карта сайта Роздрукувати
Оксана Ільченко
Партнер

Київ

01030 Україна, Київ,
вул. Володимирська, б. 38

Тел.: +380 (44) 492 8282
Факс: +380 (44) 492 8272

o.ilchenko@epap.ua

«Уважність і практичний підхід у роботі з клієнтами»

Chambers Global, 2016

Оксана Ільченко має більше 10 років практичного досвіду у сфері злиттів і поглинань, конкурентного, корпоративного і банківського права, у реструктуризації, медіації корпоративних конфліктів, а також у складанні міжнародних комерційних контрактів.

Приєднавшись до фірми у 2005 році, пані Ільченко відіграє роль основного юридичного радника з питаннь українського права у багатьох проектах, серед яких особливо слід відмітити консультування:

  • Altimo щодо корпоративного і конкурентного права в угоді щодо консолідації телекомунікаційних активів Alfa Group і Telenor на загальну суму 23,8 млрд. доларів США;
  • Двох провідних українських компаній щодо медіації конфлікту, що виник навколо угоди про злиття;
  • Сбербанка Росії стосовно угоди з придбання провідної інвестиційної компанії;
  • Московської міжбанківської валютної біржі (MICEX) щодо покупки контрольного пакету акцій української фондової біржі ПФТС;
  • Goldman Sachs стосовно придбання міноритарного пакету акцій провідної української інвестиційної компанії;
  • Ерсте Банк Україна щодо низки проектів, включаючи реструктуризацію боргу позичальника на суму 33 млн. доларів США;
  • Intesa Sanpaolo у зв'язку з придбанням українського «Правекс-Банку»;
  • Ерсте Банк щодо покупки банку «Престиж» (нині - Ерсте Банк Україна);
  • Atradius and Willis з питань страхування та інших регуляторних питань.

Серед проектів пані Ільченко можна відмітити консультування BTA, Bunge, Deutsche Bank, Hilti, Parmalat і Printec щодо різноманітних питань конкурентного права. Вона регулярно представляє інтереси іноземних і українських інвесторів в питаннях отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію і узгоджені дії, а також з питань, пов’язаних з порушенням антимонопольного законодавства.

Пані Ільченко отримала освіту у Львівському національному університеті ім. І. Франка і Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Також вона успішно завершила 5-місячний післядипломний курс з міжнародного торговельного і комерційного права в T.M.C. Asser Institute в Гаазі, Нідерланди.

Заходи

Новини