Карта сайта Роздрукувати
Олег Бойчук
Партнер

Київ

01030 Україна, Київ,
вул. Володимирська, б. 38

Тел.: +380 (44) 492 8282
Факс: +380 (44) 492 8272

o.boichuk@epap.ua

«Високий рівень надання послуг та відданість справі»

The Legal 500

Олег Бойчук – керівник практики нерухомості та будівництва, співкерівник практики злиттів та поглинань та корпоративного права ЄПАП Україна. Олег Бойчук має більше 12 років практичного досвіду в сфері злиття та поглинання, нерухомості і будівництва, а також в регуляторних питаннях, включаючи антимонопольне регулювання.

У сфері злиття і поглинання пан Бойчук консультує на всіх етапах комплексних угод, включаючи повний юридичний аудит, структурування, підготовку та укладення договорів, а також підготовку інших необхідних документів, отримання дозволів державних органів, юридичну підтримку під час і після закриття угоди.

Має досвід в питаннях структурування та захисту інвестицій в сфері нерухомості, супроводу угод з об'єктами нерухомості. Сфера діяльності охоплює проекти в галузі нерухомості та земельних відносин, включаючи сільське господарство, комерційну (торгові центри, бізнес центри, складські приміщення) та житлову нерухомість.

Регулярно консультує з антимонопольних питань та з питань дотримання регуляторних вимог. Його досвід включає участь у врегулюванні резонансних розслідувань, проведених Антимонопольним комітетом України, отримання дозволів на концентрацію і узгоджені дії.

Серед клієнтів: DCH, Quinn Properties Ukraine, Codest Engineering, Salini Impregilo, Unilever, Recordati, Regal Petroleum, EastOne, The Pritzker Group, Apax Partners, Autonomy Capital, Stock Spirits Group, Brown-Forman, Carlsberg, Time Warner, Tata Motors Limited, Dynea Chemicals, Continental Farmers Group, Sodrugestvo, Kemira та інші.

Серед проектів:

  • Консультування Quinn Properties Ukraine, власника бізнес-центру «Леонардо», з ключових транзакційних питань і питань нерухомості: участь в переговорах з орендарями та укладенні договорів оренди, консультації по земельних і регуляторних питаннях, операційних ризиках, пов'язаних з управлінням комерційною нерухомістю;
  • Консультування агропромислової Групи компаній «Співдружність» (Mitsui & Co., Ltd володіє 10% акцій компанії) з питань транзакційної і операційної діяльності в Україні;
  • Консультування Apax Partners з питань придбання GlobalLogic і Infopulse, двох найбільших IT-компаній в Україні;
  • Консультування з питань нерухомості в ході угоди між найбільшою французькою компанією в сфері роздрібної торгівлі і українською будівельною компанією, а саме в процесі укладення інвестиційної угоди про будівництво торгового центру в Києві;
  • Консультування Олександра Ярославського і DCH з питання продажу футбольного клубу «Металіст», а також відповідної інфраструктури клубу.

Довідники The Legal 500 і Best Lawyers рекомендують Олега в сферах корпоративного права та нерухомості. Він також відзначений дослідженням «Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients» в сферах АПК, нерухомості та будівництва.

Олег отримав ступінь магістра міжнародного приватного права в Інституті міжнародних відносин Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Україна (2006), і ступінь бакалавра правознавства в Національній академії державної податкової служби України (2005).

Олег є адвокатом, членом Асоціації правників України та співкерівником Комітету з питань права Ukrainian Real Estate Club.

Заходи

Новини

Публікації на тему